hofeherkivi

Regisztráció dátuma: 2018. július 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj
2020. szeptember 16.

Átlagos, az én nagyon száraz hullámos/göndör hajamnak ez az olaj túl híg, ezért sokat kell használjak belőle és nekem a nagy kiszerelés sem lesz túl sokáig elég. Az enyémnél ritkán látok "frizzy"-bb hajat, főleg ha egy csepp pára is van a levegőben, ezzel ez az olaj sem tudott mit kezdeni, bár ígéri. Jó illata van és alapvetően nem rossz termék, azért kicsit puhít a hajamon, így valakinek, akinek nem ilyen nehéz eset a haja biztosan működhet, de nekem nem lesz csodatermék.

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló
2020. szeptember 16.

Elégedett vagyok vele, a tus vége is fog szépen, szóval könnyű vele vékony vonalat húzni és tényleg intenzív fekete, bár nem szárad teljesen mattra. Tökéletesen megéri az árát, szerintem nincs ennél jobb drogériás filces tus.

Difeel Prémium Hajolaj Argánolajjal

Difeel Prémium Hajolaj Argánolajjal
2020. szeptember 16.

Azért aki nagyon lehúzza, annak előtte érdemes lenne utánaolvasni, akár csak itt a leírást. EZ NEM HAJVÉGÁPOLÓ! Más készítménnyel kell összekeverni, azt turbózza fel, de magában ez egy koncentrált olaj, ami ilyen formában nem tud beszívódni a hajba.
A saját tapasztalatom, hogy nekem ez egyelőre csodatermék, talán gyerekkoromban volt utoljára ennyire puha és kezelhető a hajam. Tudni kell, hogy nagyon nagyon problémás a hajam, extrán száraz mert hullámos/göndör és eddig kismillió terméket használtam rá, az egyetlen aminek még ilyen hatása van, az a tojássárgás pakolás, de az jóval macerásabb, mint a pakolásba belecseppenteni ezt az argánolajat. Én egy hidratáló maszkot használok (Kallos Mangós) és ebbe teszek 4-5 cseppet és legalább egy órát fennhagyom, de van hogy hajmosás előtt szárazon felkenem egy pár órára. Vékonyszálú hajra tényleg lehet hogy kicsit erős cucc, de aki nem bír a hajával szerintem egy próbát mindenképpen adjon neki, ennél szinte csak drágább megoldások vannak.