Holdfény

Regisztráció dátuma: 2012. november 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Eve Confidence Parfüm

Avon Eve Confidence Parfüm
2019. december 18.

A Confidence volt az a parfüm, amibe egy pillanat alatt beleszerettem! Még tavaly rendeltem meg, amikor először megjelent, együtt a miniparfümmel és a testápolóval. Miután boldog tulajdonosa lettem ennek az istenien finom illatnak, sokáig nem is viseltem más parfümöt, csak ezt. Én a forró vaníliapudinghoz tudnám hasonlítani, de nem egyszerűen "csak" édes, inkább "tejszínesen édes". Van mögötte valami finom, puha krémesség, valami bűbájos melegség, amitől jobb kedved lesz és szívesen bevackolódnál egy hideg téli estén a kandalló mellé. Bújós, ölelgetős, nőies illat, amely az egész bensődet átmelengeti és pozitív kisugárzást kölcsönöz a viselőjének. Én kifejezetten a téli időszakban szeretem viselni, nyárra túl erős lenne. A parfüm üvege gyönyörű, én a polcomon tartom, olyan, mint egy elegáns ékszer.

Oriflame Athena Bright Breeze EDT

Oriflame Athena Bright Breeze EDT
2018. április 15.

Friss, üde, tavaszt idéző illat. Lágy, finom és nőies, citrusos jegyekkel átölelve. A bőrömön édeskés-vizes illattá szelídül, nagyon szeretem. Könnyed, harmonikus - mint lágy szellő a tengerparton.

Oriflame Lovely Garden EDT

Oriflame Lovely Garden EDT
2018. február 1.

Különleges, harmonikus illat. Egyszerre virágos, zöld, édeskés és vaníliás, némi gyümölcsösséggel meghintve. A "forró tej" illatjegy nagyon érezhető benne, egyedivé varázsolja. Természetközeli, mégis "bújós", "ölelgetős" illat. Lélekmelengető, nyugalmat sugárzó, bájos, nőies. Az üvege is szép. Tavasz és ősz közötti időszakra tudom elképzelni. Bár nem az én illatom, mégis megadom a 4 csillagot.