holenarniki

Regisztráció dátuma: 2022. június 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2022. június 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2023. január 24.

Jól teszi a dolgát, nagoyn gyorsan puhítja az ajkakat, extrém szárazság esetén mindig ehhez a termékhez nyúlok. Nekem nagyon büdös és az íze is rossz, emiatt tényleg csak akkor használom, amikor nagy szükség van rá, de a hatása vitathatatlan.

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló
2023. január 24.

Nem hittem volna, hogy ennek a gélnek tényleg ilyen hatása van, de pár hét használat után teljesen életre keltette a bőröm. A száraz, érzékeny bőröm egyébként nem nagyon szereti a szérumokat, viszont főleg a téli időszakban szükségem van extra hidratációra. Ez nem csak ebben segít, de sokkal egészségesebb, élettel telibb, ragyogóbb lett a bőrképem, a száraz foltokat teljesen felszámolta és igazolni tudom a bőröregedéssel kapcsolatos állítását is, a mimikai ráncaim sokkal kevésbé látszódnak. Reggel és este is használom, két pumpányit. Először fura volt a színtelen, szagtalan vízállaga, de meg lehet szokni a kezelését és nagyon gyorsan beszívja az anyagot a bőröm, ami után tényleg bababőr puhaságú. A sminkjeim kifejezetten szeretik, szépen lehet rá dolgozni. A termékcsalád krémjét is nagyon szerettem, ez is marad velem még sokáig.

Catrice Holiday Skin Luminous Bronzosító

Catrice Holiday Skin Luminous Bronzosító
2023. január 24.

Mindennapos használat után el tudom mondani róla, hogy a tartóssága rendben van, az állaga kifejezetten selymes, tapintásra is csúszós. Viselni kellemes és a felvitel is kényelmes, nehéz "túladagolni", építhető szín. A világosabb árnyalata nekem túl meleg, nekem abszolút narancssárgás, jobban preferálom a hűvös árnyalatokat. Meglepődtem, mert mennyiségre soknak tűnt, viszont az eddigi egyik leggyorsabban fogyó termékem, valószínűleg a termék puhasága miatt gyorsabban is fogy. A meleg árnyalat miatt nem fogom újravásárolni, rosszat kifejezetten nem tudok rá mondani, nálam ez egy közepes termék lett.