Hómancs

Regisztráció dátuma: 2013. január 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Elséve Színvédő Sampon

Elséve Színvédő Sampon
2016. július 5.

Ajándékba kaptam karácsonykor egy üveggel. Nagyon takarékos, bárhogy próbálom elfogyasztani, nagyon lassan megy. :) Az illata jó, könnyen habzik.
Sajnos azonban nekem nagyon szárítja az amúgy zsíros, korpásodásra legkevésbé sem hajlamos fejbőrömet. Nagyon nehéz kimosni a hajból. Különösebb színvédő hatását nem érzékeltem. Picit talán gyorsabban zsírosodik tőle vissza hajam. Megvenni biztos nem fogom, ha ez az üveg elfogyott.

Aveo Berry Körömlakklemosó

Aveo Berry Körömlakklemosó
2015. július 12.

Mivel sikerült egy elég rossz minőségű lakkot felkennem előző nap, így másnap reggel berohantam az üzletbe, valami olcsó, aceton mentes körömlakk lemosót+pamacsot venni S.O.S, Nagyon meglepődtem ezen a terméken, az árához viszonyítva elképesztően hatékony, jó illatú, és mint már írtam, aceton mentes. Szóval nálam befutó lett! Talán csak egy hátrányát tudom említeni, hogy elég csínján kell bánni vele, mert adagolókája tulajdonképpen nincs. Talán érdemesebb áttölteni egy praktikusabb csomagolású, de már kifogyott körömlakk lemosó dobozába. Viszont remekül, gyorsan, hatékonyan leszedi a lakkot, ennyi pénzért szerintem tökéletesen megéri! Bónuszként pedig szinte egész nap bogyós gyümölcs illatúak az ember ujjai. :)

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk
2015. július 12.

Még a hivatalos, francia oldalon sem találtam meg, hogy mit tartalmaz. Csak azt, hogy mit NEM tartalmaz. A boltban nem kaptam dobozkát se hozzá, így onnan sem tudtam levadászni az összetevőket. Egyébként elég gyenge termék, legalább két rétegben kell felvinni, hogy rendes fedése legyen, és elég nehezen szárad meg, de legalább nem "bőrösödik". Első nap, ha az ember nagyon vigyáz rá, akkor szépen kitart. Nekem azonban második nap már berepedezett, és nagyon könnyen megsérül, lepattogzik.. Viszont első nap tényleg gyönyörű, szinte mintha valóban géllakk lenne az ember körmén. Csak lehetne tartósabb, főleg ennyi pénzért! :( Mivel legalább 2 rétegben fel kell vinni, és ilyen gyorsan tönkre megy, ezért szerintem nem éri meg az árát (ha csak nem ajándékba, vagy akciósan dobják utánad).