honeybear

Regisztráció dátuma: 2019. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Soliteint Hajrögzítő Gél (Ultra Erős)

Soliteint Hajrögzítő Gél (Ultra Erős)
2019. november 25.

rossmannban vettem 450 forintért, mert néha hajhabot, néha hajzselét használok a göndör hajamra. úgy voltam vele, hogy ha nem válik be, akkor sem dobtam ki érte sok pénzt. az állaga nem olyan sűrű és ragacsos, mint az előző zseléké, amit használtam, ezért kételkedtem benne.
kár volt, mert szuperül tartja a hajam, anélkül, hogy megkeményedne rajta túlságosan, és ami mégjobb: nincs benne alkohol, ezért nem szárítja a hajam 😁

Nature Box Kókusz Sampon

Nature Box Kókusz Sampon
2019. november 25.

először az avokádós tesóját vettem meg februárban, mert 2c göndör hajam van, amit sikerült eléggé gallyra vágnom vasalással.
szulfátmentes sampont választottam, mert a rendes szulfátos samponok szárítják a hajat, ezáltal jobban zsírosítják is, mert a haj természetes olajait kivonják. amikor először mostam meg vele a hajam, akkor már szinte másnapra kicsit zsíros lett, amit sajnáltam, mert a hajam nagyon puha és fényes lett tőle, a fürtjeim is kordában voltak tartva.
majd ahogy elkezdtem rendszeresen használni, teljesen átállt a hajam, “megszokta”, és most már nemhogy nem zsírosodik tőle jobban, hanem már kevesebb mosást igényel a hajam, nem beszélve a puhaságról, amit garantál.
eurofamilyben olcsóbban, 1000 forintért szoktam venni, és nekem elég sokáig elég.

Dr Kelen Selfsun Dark Tan Önbarnító

Dr Kelen Selfsun Dark Tan Önbarnító
2019. május 14.

Ez tűnt a legészszerűbb megoldásnak, könnyen beszerezhető önbarnító, ami “dark tant” ígér.
Nekem ugyan az illatával nem volt bajom, azzal viszont annál inkább, hogy nem csak hogy foltos lettem tőle, hanem NARANCSSÁRGA is.
Nem fogom elhasználni, de nem hinném, hogy sokáig bírná ez a kiszerelés.