HoneyMoney

Regisztráció dátuma: 2018. október 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Tom Tailor College Sport Women

Tom Tailor College Sport Women
2018. november 5.

Imádom az illatát! Komolyan nemtudok nélküle meglenni annak ellenére hogy nagyon hamar elfogy, és nem tartós rajtam az illata erre nagyon szeretnék valami megoldást találni ami szerintem lehetetlen!:( De mindig ujra és ujra veszem.

Alverde Make-Up Professional Serum Foundation

Alverde Make-Up Professional Serum Foundation
2018. október 29.

Én alapáron mindig 1000ft-ért látom, hát mikor megvettem kipróbálás nélkül nem erre számítottam. Egy ideje megvan és alapozó világosításra tökéletes!
Önmagába soha nem hasznalnám, nehéz, és fedést nem biztosít csak színt de sokkal jobban működik mint némelyik alapozó világosító (számomra). A hullafehér bőrömhöz a “Honey” árnyalata (legvilágosabb) teljesen jol kivilágosítja az 1-2 árnyalattal sötétebb alapozókat!

Nekem nem magával a termékkel hanem inkább az üvegcséjével van problémám:
-egy csempére való leeséssel letört az adagoló feje ami nem mellesleg üvegből van (hajszál vékony üvegből) az alapozó lezárt állapotában volt és az alapozoba kerültek az összetört üvegszilánkok melyeket az alapozo eszeveszett kirázásakor és keverésekor néha fel is fedezek
-mikor még nemtört le az adagolófej az alapozó szájánál felgyülemlett az alapozó és összecsomosodott ami kiült az üvegre és mindig törölgethettem le
Összességében ez a kis “szérum”amit inkább gyenge alapozónak hivnék jól működhet csak nem annak akinek elvileg készítették.

Annak jó aki:
-leleményes
-elszúrta az alapozó színének kiválasztását neten, rossz drogériás fényeknél (világosítani szeretne)
-olcsobb sokkal mint az (általam használt) alapozó világosítók
-érez magában elég ambíciót és művészi vénát hogy kevergessen folyton

De nemtudnék kevesebb csillagot adni neki mert a monoton minden napokban (iskolában), nagyon hasznos jo fedésű de nekem sajnos sötét alapozókkal összekerve szép és olcsó alapot biztosítva! Én csak falusi alapozó világosítónak hívom.:)
Bátran ajanlom ezek ellenére.

2018. október 29.

Száraz, kissé vízhiányos bőrre tökéletes! Nekem szinte minden száraz bőrre való testápoló végezte a dolgát de ettől nem válik nehézzé a bőrőm hamar felszívódik de közben hidratált és puha marad a bőröm egész nap!