honleany

Regisztráció dátuma: 2018. július 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. július 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

MakeUp Revolution Life On The Dance Floor VIP Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Life On The Dance Floor VIP Szemhéjpúder Paletta
2018. október 28.

Nagyon régóta szerettem volna kipróbálni, de mindig féltem, hogy világos bőrömön a nagyon halvány, nude színek nem fognak jól mutatni. Aztán nem rég, erőt vettem magamon és megrendeltem. Azt kell mondjam, csodálatos. Én a csillámos színeket is inkább szatén vagy gyöngyház fényűnek mondanám, de ez az egyik legjobb benne. Csodálatosan kombinálható színek, amikkel elkészíthető nagyon egyszerű és alkalmibb smink is.

MakeUp Revolution Life On The Dance Floor Szemhéjpúder Paletta - Guest List

MakeUp Revolution Life On The Dance Floor Szemhéjpúder Paletta - Guest List
2018. október 28.

Először azt hittem, hogy a nagyon nagyon világos bőrömön nem fogom tudni kihasználni a nagyon nude, nagyon világos árnyalatokat. De ez a félelmem az első kipróbálásnál el is múlt. Olyan szép önálló karaktere van minden színnek, hogy teljesen beleszerettem. Könnyű dolgozni az összes színnel, jól eldolgozhatóak, építhetőek. Teljesen megért minden pénzt.

MakeUp Revolution Rose Gold Rúzs

MakeUp Revolution Rose Gold Rúzs
2018. augusztus 15.

A Pinkpanda oldalon találtam ezt a terméket egy féláras akció keretében. Azonnal megfogott egy matt, mély bordó szín, ami a "Diamond life" nevet viseli. Gyönyörű, tartós, élénk szín. A tartósságát én ajakceruzával szoktam növelni, de ajakceruza nélkül is tökéletesen megállja a helyét!