HRegina

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Balea Dusche & Ölperlen Pfirsich

Balea Dusche & Ölperlen Pfirsich
2017. szeptember 29.

Nem igazán szeretem a barack illatú dolgokat, de ennek a tusfürdőnek nagyon szuper, finom illata van.
Fürdés közben nagyon kellemes barack illat terjeng. Még a párom is szeret vele fürdeni.
Nem szárítja a bőrömet.
Viszont az árát sokallom, a többi Balea-s tusfürdőhöz képest kissé drága szerintem.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2017. szeptember 29.

Soha nem használtam még púdert, barátnőm ajánlotta, hogy próbáljam ki.
A 004 Sandstorm árnyalatot vásároltam meg és nagyon meg vagyok vele elégedve. Tökéletesen fedi az arcomat, felvitele nem időigényes, szépen eldolgozható. Jól mattít és nem viszket tőle bőröm, az állaga sem nehéz, nem érezhető a bőrön.
Az illatát imádom.
Viszont a púderpamacsot hiányoltam belőle.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2017. szeptember 29.

Ritkán szoktam használni alapozókat, de a 201 Classic Beige árnyalatot megkaptam névnapomra. Nagyon szépen fed, nem üt el a bőröm színétől.
Eddig akármilyen alapozót használtam, irritálta a bőrömet, viszkettem tőle és zsíros érzetük volt.
Ez az alapozó viszont nem szárítja az arcomat és nem is viszketek tőle. És ami a legjobban tetszik, hogy nagyon kevés mennyiség is elég, hogy elfedje az egész arcom és nem kopik foltokban.
Nekem nagyon száraz az arcbőröm, főleg a szám környékén amikor hidegebb már az idő, ilyenkor viszont már alá kell hidratálni, mert kiemeli a kiszáradt bőrömet.
Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, ha egyszer kifogy újra fogom venni.