HReni9119

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

NIOD Survival 0

NIOD Survival 0
2018. július 1.

Antioxidáns terméket kerestem, és végül erre esett a választásom. A csomagolása nagyon igényes, pár ez a pumpás kiszerelés nem a kedvencem. Kíváncsi leszek, mennyi marad majd az alján. A beltartalom egyébként kiváló, hamar beszívódik, és jöhet is rá a következő réteg. Az illata engem a baba kajára emlékeztet :-D Gondolom a dolgát is teszi, szóval megérdemli az öt csillagot.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2017. augusztus 28.

Alapvetően nem szeretem a gél állagú lemosókat (krém párti vagyok), de ez nagyon jó. Az Effaclar duo plus krém mellé kaptam ajándékba, gondoltam akkor már kipróbálom. Csak este használom smink lemosására (csak egy kis púder és pirosító meg korrektor). Ezeket teljesen jól leszedi, tiszta utána az arcom. Kicsit szárít, de én rögtön áttörlöm az arcom G&G cheer up-pal, így el is múlik a szárító hatása. Az arcom állapotán mintha javítana, vagy legalábbis bajt nem okoz. Nagyon kicsi is elég belőle, így jó sokáig tart, és így az ára is barátibb. Szerintem ha elfogy, újraveszem.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2017. augusztus 28.

Életem első önbarnítója, és nagyon megszerettem. A bőröm alapvetően hullafehér. Ettől sem nézek ki szép napbarnítottnak, de nekem tetszik a végeredmény, és az a lényeg :-D Főleg a lábamra használom, így annak a színe már nem üt el pl a karom színétől. Az illata nekem tetszik, nem tudom, ilyen-e a tipikus önbarnító illat, de ez szerintem kifejezetten jó. Az ára sem vészes.