hsara

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence X Disney Find Your Princess Within! Belle Paletta

Essence X Disney Find Your Princess Within! Belle Paletta
2019. október 7.

Nem tudok egyet érteni az előttem szólóval. Nagyon szerettem volna szeretni ezt a palettát. Megfogott a design, nagyon szépnek és igényesnek mondható ránézésre. 2 db palettát is megvettem, a Belle es a Tianasat, de nekem nagy csalódás. A színek gyönyörűek benne, szép az összeállítás, de a pigmentáltság egy nagy nulla. Egy-két csillámos szín jónak mondható, de a matt szinek (főleg a világosabbak) alog pigmentáltak és foltosak is. Nekem ez egy nagy csalódás volt

MAC Powder Blush Arcpirosító

MAC Powder Blush Arcpirosító
2019. május 25.

Nekem ez a pirosito nagyon nagy csalodas. Nem azt mondom, hogy a legrosszabb amit valaha probaltam, de nem szeretem hasznalni. Az elso csillag levonasom az araert van, mert ennel sokkal olcsobb deogerias termekek ugyanezt tudjak. A masik csillagot azert vontam le, mert szerintem az osszes drogerias pirositomnal rosszabb, a harmadikat pedig a tartossaga miatt. Egyaltalan nem tartos, nehez felvenni az ecsetre, nem pigmentalt. Nagyon sajnalom, mert 7100 ft az nem 2 ft.... egyebkent a Desert Rose arnyalatban van meg.

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin

L'Oreal Paris  Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin
2019. május 11.

Rossmannban vettem akciósan 2700 ft-ért. 3700 ft-ért nem biztos, hogy megvenném újra. A csomagolás és a folyékony formula nekem nagyon tetszik. 1 pumpányi anyag pont elég belőle az egész arcomra és a nyakamra is. Nem hagy ragacsos érzetet csak kb. 3 mp-ig, amíg be nem szívja a bőr, de nagyon gyorsan beszívódik. Az egyetlen bajom vele, hogy nem érzem azt a nagyon nagy hidratálást tőle. Hidratál, de a nagyon száraz területeken az arcom egy kicsit száraz marad, ezért az 1 csillag levonás.