hsara

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Arcpirosító

MAC Arcpirosító
2019. május 25.

Nekem ez a pirosito nagyon nagy csalodas. Nem azt mondom, hogy a legrosszabb amit valaha probaltam, de nem szeretem hasznalni. Az elso csillag levonasom az araert van, mert ennel sokkal olcsobb deogerias termekek ugyanezt tudjak. A masik csillagot azert vontam le, mert szerintem az osszes drogerias pirositomnal rosszabb, a harmadikat pedig a tartossaga miatt. Egyaltalan nem tartos, nehez felvenni az ecsetre, nem pigmentalt. Nagyon sajnalom, mert 7100 ft az nem 2 ft.... egyebkent a Desert Rose arnyalatban van meg.

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin
2019. május 11.

Rossmannban vettem akciósan 2700 ft-ért. 3700 ft-ért nem biztos, hogy megvenném újra. A csomagolás és a folyékony formula nekem nagyon tetszik. 1 pumpányi anyag pont elég belőle az egész arcomra és a nyakamra is. Nem hagy ragacsos érzetet csak kb. 3 mp-ig, amíg be nem szívja a bőr, de nagyon gyorsan beszívódik. Az egyetlen bajom vele, hogy nem érzem azt a nagyon nagy hidratálást tőle. Hidratál, de a nagyon száraz területeken az arcom egy kicsit száraz marad, ezért az 1 csillag levonás.

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2019. február 27.

Mindenkinek ajanlom, hogy erre figyeljen, ha ezt az alapozot hasznalja: ha ecsettel, vagy szivaccsal akarjatok eldolgozni tenyleg semmit nem csinal, meg a bort sem egysegesiti ki. DE ha a kezetekbe nyomtok es felmelegititek dorzsolessel, tokeletes lesz a vegeredmeny. Szep, ragyogo, termeszetes, sima borkep. Azoknak tudom ajanlani, akik csak minimalis fedest szeretnenek, zsiros borueknek szerintem penzkidobas lenne. Nekem ez a kedvenc alapozom, a legvilagosabb arnyalatban van meg a 120ml-es kiszereles, es lassan ket honapja hasznalom minden nap, de alig fogyott. Nekem nagyon megeri az arat:)