htimi1113

Regisztráció dátuma: 2018. március 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. március 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Himalaya Herbals Ránctalanító Arckrém

Himalaya Herbals Ránctalanító Arckrém
2019. február 24.

Most vettem először Himalaya terméket. Valószínűleg utoljára is. Nem tudom mitől, de nagyon csípi a krém a bőrömet, pedig egyáltalán nem érzékeny, normál bőröm van. Először azt gondoltam lehet, hogy kicsípte az arcom a hideg és azért van. De nem. többször nekiálltam használni, de mindig az a furcsa égő érzés van amikor felkenem és utána néhány helyen kicsit kipirosodik az arcom. Más krémnél még nem volt ilyen. Pedig elvileg csak aloe vera és szőlökivonat van benne, amikre nem vagyok amúgy érzékeny. Szóval nekem nagyon nem vált be.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2018. április 2.

Legjobb amit próbáltam! Olcsó, könnyű vele dolgozni, gyorsan szárad, gyönyörű színe van. Én lábujjkörömre használom, egy hónapig simán kibírja, utána is azért festem újra, mert lenő.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2018. április 2.

A kislányomnak rendeltem, nagyszerű kis fésű, azóta lehet fésülni :) .Nekem göndör, dús hosszú hajam van. Két hajmosás között nem fésülködöm, viszont hajmosáskor megküzdök a kifésüléskor. Gondoltam kipróbálom, hátha nem csak a kislányom szereti meg a fésülködést. Nem tudom hogy készül ez a fésű, de tényleg csodaszer. Még az Én hajamat is tökélestesen, és fájdalommentesen kifésüli, szóval nagyon megérdemli az 5 csillagot