Huhi

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás
2017. szeptember 3.

Szeretem ezt az arcradírt, mert a színe és a hőmérséklete miatt nagyon relaxáló hatású tud lenni. Ha kicsit jobb kedvre akarom magam deríteni akkor fürdés után ezt kenem fel. Ezenkívül más hatást én nem vettem észre. Negatívat nem nagyon tudok róla mondani, max annyit, hogy mikor lejár akkor érezhetően romlott szaga lesz (1 hónapos korában), pedig én végig hűtőben tartom. De azért szeretem.

Update: Végül egy hónapja meg is vettem teljes kiszerelésben, és továbbra is imádom. Annyira tisztít és frissít, úgy érzem nagyon jó utána a bőröm. Nekem is pirosos lesz picit, de én át is dörzsizem a krémmel rendesen. Utána bio argánolajat teszek fel még és teljes a harmónia. Lefekvés előtt, fürés után használom mindig.

Balea Tropical Ajakápoló

Balea Tropical Ajakápoló
2017. június 18.

Sajnos nekem sem nagyon jön be, pedig nagyon akartam szeretni. Nem érzek semmit egy minimális kókusz illaton kívül, de azt is csak akkor ha kicsavarom a tégelyből és megszagolom. Felkenve se érzek semmi illatot. Hatásra nem rossz, sima egyszerű ajakápoló amit kb 5 perc után leeszek a számról. Remélem valaha elhasználom majd.

Lush Karma Habfürdő

Lush Karma Habfürdő
2017. április 22.

Miután minden ismerösömnek ezt adtam már ajándékba, végre magamnak is vettem egyet. Imádom az illatát, annyira misztikus annyira keleties, az Aladdin mese jut eszembe folyton róla :P Nagyon tetszik hogy lilára színezi a vizet, és belengi az egész fürdőt az illata. Az illata különben annyira erős hogy egy ideig a szekrényeket illatosítottam vele két használat között, de annyiszor éreztem így az illatát hogy kezdett zavarni, szóval beszereztem egy zárható üvegtárolót neki. Nagyon szeretem egy egy nehezebb napon előszedni és relaxálásként fürdeni egyet vele, közben olvasni. Én úgy érzem totál megérte, eddig kb 3x használtam és még bőven több mint a fele megvan. Mondjuk nekem elég érzékeny a szagokra az orrom így lehet emaitt sem teszek túl sokat egy egy kád vízbe. Az ára miatt 4*.