hullócsillag

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. február 12.

Nem tapasztja össze a pillákat, lehet rétegezni és valóban tartós, nem pereg. Szempillgöndörítővel használva, szinte műszempilla hatása van.
DE a festék felkenéskor össze-vissza kenődik, a keféjével szinte muszáj összekennem a szemhéjam.
Összességében az egyik legjobb drogériás spirál: kibírja az esőt, havat, könnyezést, dicsérik vele a szép hosszú pilláim.
Azonban annyira zavar az a kenődéses dolog, hogy muszáj levonnom egy csillagot.

Alterra Kézkrém Tőzegáfonya és Vanília

Alterra Kézkrém Tőzegáfonya és Vanília
2017. február 12.

Szépek az összetevői és nagyon-nagyon finom az illata. Nem vagyok egy kézkrémes típus, csak a téli hidegben kenegetem a kezeimet és nekem ez a minőségű hidratálás teljesen megfelelő. Gyorsan beszívódik és bár nem látom, hogy valaki említette volna előttem(hogyhogy?), de a körmeim annyira egészségesen szépek lesznek miután használtam a terméket, hogy nekem már az megéri az 5*-ot.

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2017. február 12.

Szeretem, mert tartós és mattít. Használat után bársonyos tapintású lesz a bőr, ami wow.
Talán az egyik legjobb primer, amivel találkoztam.
Viszont zavaró a géles, zsíros állaga: felkenés után szinte rohanok kezét mosni, mert nagyon zavar. Főleg emiatt érzem azt, hogy ebben az árkategóriában biztosan találni ettől jobb terméket. Elhasználom, esetleg újra is veszem, de belőle nem lesz hosszú távú kedvenc.

1 smink