Husiii

Regisztráció dátuma: 2012. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Balea Professional Tonerde Shampoo

Balea Professional Tonerde Shampoo
2019. január 9.

A havi kedvencek bejegyzésbe láttam meg, és úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Ahogy tudtam, be is szereztem és már használom egy ideje, hogy véleményt tudjak róla írni. Nos nem igazán teljesít jól, el fogom használni, tetszik az illata, de hajammal nem művel csodát, sőt van olyan,hogy 2 napra úgy néz ki a hajam,mint aki legalább 4-5 napja nem mosott hajat. Lehet, hogy az a sapkás időszaknak is köszönhető, nem tudom. Nem fogom újravásárolni.

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2014. június 8.

Már egy ideje használom és nagyon szeretem. Kellemesen hűsít, jól tisztít és az illata is kellemes. Ha elfogy újraveszem.

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél
2014. április 10.

Már egy jó ideje megvan és nagyon szeretem. Talán tavaly novemberbe vettem és napi használat mellett most értem a végére. Nem kell belőle sok, a vízálló sminket is nagyon szépen lehozza bár akkor én kétszer is megmostam vele az arcom. Használat utána néha nekem is húzódott tőle a bőröm, de utána használtam arckrémet. Biztos, hogy újra fogom venni, általában 700 ft szokott lenni, egész baráti az ára. A következő arclemosóm ugyan ettől a márkától a gyümölcsös változata. Majd írok arról is véleményt!:)

1 ÖSSZETEVŐ

Ethyl Benzoate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott