husosbarack

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték
2017. július 15.

Kb. 3 éve volt utóljára festve a hajam. Ezidő alatt a szervezetem nagy igénybevételnek volt kitéve, így nagyon félve kezdtem hajat festeni.
A hajam kopott/fakó szìnű volt, az a tipikus semmilyen!
Csokoládébarna 653-as színt választottam.
A festéket 420Ft-ért vettem a helyi 100Ft-osban, mert úgy voltam vele, hogy inkább az olcsóban csalódjak, ha nem fogja be, mint hogy kidobjak 2000Ft körüli összeget és az is szar lesz...
Az áráért cserébe nem várt meglepetést okozott!
Igaz, hogy a doboz belsejében van a használati útmutató ( ez egy gyakorlott hajfestő esetében nem gáz) de azért nem bántam volna ha nem kell szétszednem a dobozt, keresve a hatóidőt.
Alkergia teszt akkor jutott eszembe mikor a hajamon volt az összes festék... úgyhogy remegve töltöttem az előìrt félórát.Szerencsére nem volt gond!
A lényeg:
A festék csodásan befogta a hajam. Gyönyörű színt és hihetetlen csillogást adott neki, olyan mint a dobozán.
Amikor lemostam az illata leginkább a Wu2 samponra emlékeztetett, pedig én Syoss-al mostam.
Nem használtam semmi kondicionálót mégis puha a hajam, pedig szárítottam és vasaltam.
Bár most fura illata van a hajamnak, de ezen apróságoktól eltekintve tökéletesen elégedett vagyok!

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2015. június 6.

Nálam bevált! Mediumot használok, egyenletesen el bírom oszlatni, tökéletesen fed, nem maszatol, nem okozott pattanásokat. Az én bőröm nagyon könnyen zsírosodik, ezért nehezen találtam meg az igazi alapozót. Amióta a BB krémek bejöttek a piacra, csak ezt vásárolom. Sokáig elég, így ár szempontjából is megfelel.

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2015. május 23.

Én a körmömre vettem, mert egy időben lemezeire esett szét. 3 hónapig szedtem, utána pihentettem a szervezetem.
Nekem nagyon bevált, már az első hónap után észrevettem a hatását a körmeimen. A hajamra nem emlékszem, hogy bármit is tett volna vele, de nekem alapból a körmöm volt a fontos.
Sokkal gyorsabban nőtt, és erősebb lett. Azelőtt, mint papír, úgy hajlott, de a gyógyszertől "beton" kemény lett!
Én csak ajánlani tudom!