i.napcsi

Regisztráció dátuma: 2011. április 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. április 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Uriage Baba Bőrnyugtató Balzsam

Uriage Baba Bőrnyugtató Balzsam
2021. január 13.

Testes és zsíros hatású de extra száraz bőrre arcra is jó,nem komedogén,nagyon kellemes nyugtató érzés de lassan szívódik fel ,nagyon hatásos!!

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2021. január 11.

Az egy hetes tesztem:-sűrű ragacsos ezért nedves bőrre a legjobb és 3 csepp egész arcra-nyakra elég emiatt,igaz teljes száradás után illetve arckrém után már nem ragad de jó testes,az biztos most a baromi melegben a nyárvégén mindig szárazabb a bőröm amióta használom kifejezetten hidratáltabb és úgy tűnik nem csak instant hatás ,ami biztos nem irritál a szem körül sem,nem okozott semmi negatív tünetet eddig,ha ez így marad akkor rendszeresen meg fogom venni,egyenlőre ajánlom kipróbálásra!!
update:visszavonok belőle,hosszútávon megutáltam ezt a túlzott ragacsot és nálam egy idő után inkább szárazabb lett a bőröm,sajnos nekem ez az egész márka egy rossz koppintás!

Holika Holika Bouncing Petit BB Krém SPF30 / Pa ++

Holika Holika Bouncing Petit BB Krém SPF30 / Pa ++
2021. január 5.

Száraz bőrre,40 felett ez a legideálisabb a színe a kóreai 21-22 bézs árnyalat,télen pont jó,nagyon kellemes krémes,végre valami nem szárít ki de nem is zsíros hatású egyszerűen csak kellemes krém állaga van,illata nem zavaró és a szemem körül sem bántja,nagyon szép és természetes a végeredmény,jól fed és egységesíti a bőrszínt és ezért a pénzért egy ajándék!!