i.napcsi

Regisztráció dátuma: 2011. április 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. április 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Nivea Sun Mineral Napozókrém Arcra SPF50+

Nivea Sun Mineral Napozókrém Arcra SPF50+
2022. január 14.

Ennek a gyerek verziója zseniális,de ide nincs feltéve,ugyan így néz ki csak rá van írva kids és egy teknős van rajta,a müllerben vettem,oltári jó a fehérség is elviselhető,pláne hogy baromi finom a pigmentáltsága és folyékony könnyen kenhető,se nem zsíros se nem túl száraz,kár hogy nyáron nem volt még!!

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2022. január 5.

Kizárólag azért adok 3 pontot mert maga a termék jól kitalált úgy ahogy van!!DE ez az hatóanyag igazi francia illuzió,nem igaz hogy 5 ször erősebb a retinolnál és hatékonyabb!!49 leszek nincs szükségem egy olyan A vitamin származékra ami tisztára olyan mintha heti 3 szor egy 10% os tejsavat használnék,baromi finom a bőröm de nekem alapból is ilyen és erre nincs szükségem,a tretinoinhoz annyiból közelebb áll hogy erősebb ez a hámlasztó,simító hatása és irritativabb is a 0,5 ös retinolhoz képest!nem voltam sosem zsíros arról nem tudok nyilatkozni de a pórusokra sem látok semmilyen hatást és a termék leggyengébb pontja egyértelműen-minimális a tömörítő rugalmasító hatása,lehet fiataloknak 30 asoknak ez jó de egy velemkorabeli száraz bőrűnek nem ajánlom ezt 2 üveg után mondom és úgy hogy a létező összes retinol-retinoid formulát kipróbáltam,tehát tudok nem csak viszonyítani hanem látom a különbségeket!Ez a fajta Retinál van amiben erősebb de több dologban alul teljesít a sima retinol és az 5% os HPR sokkal hatékonyabb és azok azonnal látszódtak és hosszútávon is ez sajna nem!A francia gagyinak mondott gyógyszertári A 313,klasszisokkal hatékonyabb,intenzívebb és látványos ránctalanító és rugalmasító!Vicces de pár napja az egyik híres orvos a you tubeon ugyan ezt mondta hogy jó ez a szer finommá teszi a bőrt de sajna nincs hatással az alsó meglógó bőrre a toka és az alsó arccsontok körül!Úgy döntöttem befejezem a használatát mert nem vált be,az állagát kedvelem de valahogy az első perctől nem jött a nagy szerelem!Az ára és a termék tényleg profi nem a céget vádlom hiszen a retinál nem az ő találmányuk de nekem hatástalan!!!!!

L'Artisan Parfumeur Dzongkha

L'Artisan Parfumeur Dzongkha
2021. december 4.

Mindörökké szerelem!!!!!!!!!
Milyen érdekes visszanézve mennyire mások vagyunk hála istennek,ez az illat számomra nem hideg és fémes,ellenkezőleg kifejezetten melegítő és feltöltő érzés,egyszerre vibrál és nyugtat,szexy és szűzies,amilyen éppen a hangulatod!Pont az a jó ebben a parfümházban hogy eredeti anyagokat használ ami aztán mindenkin mássá alakul,mint ellenben a divatházak tucat szintetikus öblítő,meg vattacukor és kamuvirág illatai!Lehet ez nem a te illatod de ha egy tökéletes alkotást nem tudsz értékelni akkor neked sincs egy cseppnyi egyéniséged sem!Parfüm nem mindenkinek!!!