IchliebeChremes

Regisztráció dátuma: 2017. február 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 24.
Bőrtípus: -

Megnézem

Paula's Choice Clear Oil-Free Moisturizer

Paula's Choice Clear Oil-Free Moisturizer
2020. március 18.

Mindenképpen szerettem volna valami hidratálót az arcomra, mert vízhiányosnak éreztem, de nekem alapjáraton kombinált, pattis a bőröm. Ez nagyon bevált, klassz kis cucc, mert szépen beszívódik, nem hagy maga után semmit, és bírja a bőröm. DE. Emiatt, hogy annyira könnyed, nem kapok elég hidratálást. és már néha úgy éreztem, kiszárad a bőröm ,de csak picit. Ezután beszereztem egy hialuronsavat, az szépen rendbe tett mindent:) a kettő nagyon jól működik együtt. Aztán most váltottam a TO alaphidratálójára, kivácsi voltam mennyire bírja majd azt a bőröm,de hál isten befogadta:D Úgy hogy ő marad a PC helyett, de kezdésnek ,ha nem vagy biztos hogy bírni fogja-e más hidratáló a bőröd,nyugodt szívvel ajánlom.

Paula's Choice Clear Purifying Clay Mask

Paula's Choice Clear Purifying Clay Mask
2020. március 18.

Az első termékem a PC-től,és nagyon szeretem:) Olyan pihi puhi utána az arcom. Szépen mattít utána, de mégis hidratáltan tartja a bőröm. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, de nem egy must have. Ha elfogy, váltok a TO-ra, az kicsit olcsóbb kategória:D

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2020. március 18.

Klassz kis cucc, mert nem annyira dörzsöl,mint egy ilyen normál arckefe, de nem lett a szivem csücske. Végülis az arcommal nem csinált semmit, se nem lett jobb, se nem rosszabb. Helyette kémiai hámlasztót használok, illetve a cerave zöld hidratáló lemosóját, azok több csodát tettek.