ida.dosa

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Neobio Volumen Sampon

Neobio Volumen Sampon
2018. május 30.

Nagyon sajnálom, de nem vált be, kétszer annyi sampon 2x annyi idő vele hajat mosni. Alig habzik, nem érzem, hogy tiszta lett a hajam, hiába a szép összetevők :( Azért is kár, mert egyéb krémjeivel amiket használok meg vagyok elégedve. Ezért nem egy csillag.

Batiste Light&Breezy Fresh Szárazsampon

Batiste Light&Breezy Fresh Szárazsampon
2018. május 30.

Most tollat kellett ragadnom, mert nagyon mérges lettem erre a termékre. A rózsaszínű változattal viszonylag meg voltam elégedve, de ez olyan erővel fúj , hogy használhatatlan.Gyakorlatilag lefújja a fejemet a nyakamról :D El kell szaladni előle, na de így hasznavehetetlen. Az egész fürdőszobát befújja a hajra alig jut. Ezért az árért nem ezt várnám. Lehet, hogy csak egy rossz szériát fogtam ki, de többet nem veszem meg.....Csak a másik miatt nem adok egy csillagot, de az sem egy csoda.

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2017. október 15.

Csináltam egy összehasonlítást és a Biotint minden más vitaminnál B7-nek nevezik. -merthogy az is.
(esetleg még H-nak szokták). A B8 vitamin ugyanis a kolin. Akkor most mi van a Forcapilban ?
Amúgy nekem régen használt, de miért nem javítják már ki végre az összetevőit.......