Idk

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

The Body Shop Argánolajos Kézkrém

The Body Shop Argánolajos Kézkrém
2020. március 20.

Én nem tapasztaltam semmilyen különleges hatást,az olcsóbb kézkrémek is hozzák ezt a szintet hidratálásban. Igazából csak az illatába vagyok nagyon durván szerelmes 🥺 és sajnos sehol nem találom már hónapok óta a boltokban,még neten sincs készleten.

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2019. január 19.

Először egy nude-os, lilás-rózsaszínes-barnás árnyalatot vettem egy bordóval párosítva. A polcra az volt írva hogy 500 forintra le van árazva, többször is leellenőriztem hogx biztosan ahoz írták e.... képzeljétek milyen bosszantó volt hogy 1000ft helyett majdnem kétszer annyit fizettem.... szerencsére megérte, főleg, hogy ha nem írták volna ki hamisan, biztosan nem veszem meg. Két rétegben felkenve nagyon szép. Hamarosan beszereztem egy baba kéket és később egy türkiz árnylatot is. Az összesért oda vagyok. A türkiz a kedvencem, az még egy rétegben is jól fed. Az az igazság hogy 3 naponta festem újra és harmadik napra már kopik a teteje, de ezt is megbocsátjuk neki. A felviltele nagyon egyeszerű,nagyon gyorsan szárad.

Update: azóta beszereztem egy fehér és egy mályvás árnyalatot is még mindig imádjuk egymást a tartóssága egy kicsit lehetne jobb de annyi jó tulajdonsága van hogy ezt elnézzük neki

Catrice Eyeliner Pen

Catrice Eyeliner Pen
2018. szeptember 9.

Az első használatnál tetszett de a másodiknál már kiszáradt a hegye és lehetetlenség volt vele bámilyen vonalat is húzni...