Iko

Regisztráció dátuma: 2017. február 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. február 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

For Your Beauty Bontókefe

For Your Beauty Bontókefe
2017. április 7.

Én sajnos mindíg bedőlök a sok sok pozitív véleménynek. Pedig mondom mindíg, hogy mincs az a csodálatos kefe, fésű, akármi, ami az én dús vékonyszálú 70 cm-es hajamat könnyen ki fésűlné. Ott sorakozik a sok drágaság, közöttük ez is. Én meg fésülhetem ki a hajam, a jól bevállt egysoros fésümmel. Adok neki négy pontot, mert biztos jó termék ha ennyien dícsérik. Nem tehet róla, hogy nekem ritka hosszú a hajam.

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal
2017. április 7.

Soha nem veszek bőrradírt. Mindig kikeverem otthon magamnak frissen. De egyszer belefutottam ebbe. Nem szeretem. Az olaj nagyon sűrű, a szemcsék dúrvák, nagyon karcolnak pár másodpercig majd feloldódnak. Az olajat ha nem mostam le tusfűrdővel akkor nagyon kellemetlen volt. Fél óráig ragadt, utána olyan száraz lett a bőröm mint a papír. Maradok a jól bevállt apróra őrölt kávé alapú receptjeimnél. Kap három csillagot, mert nem műszemcsés, legalább azzal nem szennyezi a környezetet.

Babylove Wundschutzcreme

Babylove Wundschutzcreme
2017. április 7.

Gyantázás után viszem fel a bőrömre, lehuzza a pirosságot. Szeretem. Ujravettem már, az elsőnek a fele rám romlott, mert alig fogy.