Ili97

Regisztráció dátuma: 2016. március 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. március 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2016. március 6.

Medium árnyalatút próbáltam ki (bárcsak ne tettem volna). A bőröm színe elég barnás - télen inkább sárgás, de mégis túl sötét volt számomra és nagyon csillog, zsíros hatású, sőt ahogy kenem fel, olyan mintha zsírt kennék fel, nekem az arcomon alig van bőrhiba, de nem fedte jól azokat.
Számomra nagy csalódás volt. :(

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2016. március 6.

Imádom az essence termékeket, mert olcsó és az árához képest majdnem tud annyit mint egy drágább termék.
Ahogy ezt a szemöldökceruzát is. Olcsó, sokáig tart,- egy évig blonde színt használtam és szinte csak a negyede fogyott el. Jelenleg barnát használok. Szeretem, mert nem olyan "kemény". De! nem tartós, nyáron egyszerűen leolvad. Másrészt nekem igaz a célra megfelelő, kitölti a szemöldököm, de ha rajzolni szeretnél (nincs ott szőr) akkor borzalmas, nem ajánlom. A fésűjét soha nem próbáltam, arra külön fésűt használok.
4 csillagot adtam, mert nekem megállja a helyét.

Herba Vita Hajszesz Hajhullásra

Herba Vita Hajszesz Hajhullásra
2016. március 1.

Számomra ez volt maga a csodaszer!
Habár azért használtam, mert kissé hullani kezdett a hajam, de ami különösen megfogott, hogy rengeteg babahajam nőtt. Mintha fufrum nőtt volna elől! Hetente kétszer használtam és gyorsan elfogyott, de az ára kedvező.
Sajnos mikor szaladtam volna a második tubusért, már kivonták a forgalomból (dm-ből, rossmann-ból). Mindenesetre, ha valahol meglátom, akkor beszerzek néhánnyal.:)