Ilioli

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

HERBioticum Körömvirág Krém (régi)

HERBioticum Körömvirág Krém (régi)
2015. július 10.

Gyermekkoromban édesanyámmal szedtük az otthon termesztett körömvirág szirmait, hogy házilag krémet készítsünk. Ma már erre nincs lehetőségem és időm, ezért megveszem készen. Inkább azokat a fajtákat részesítem előnyben, amelyek könnyű, gyorsan felszívódó formában adják a hatóanyagot,a Herbioticum ilyen. Bármilyen hámsérülés van, első körben ezzel kezeljük, mert nagyon hatékony. A párom hajlamos az ekcémára, a kezét rendszeresen kenjük vele. Amikor a lábamat műtötték, a varratot ezzel kezeltem, hogy hamarabb begyógyuljon. Örülök, hogy van ez a termék.

HERBioticum Vadgesztenyés Lábkrém

HERBioticum Vadgesztenyés Lábkrém
2015. július 10.

Szerintem is jó a kence! Álló munkát végzek és mindig anatómiai lábbelit hordok, általában Berkemann márkát, de ennek ellenére azért a lábszáram néha elfárad. Szerencsére nincs visszerem, de megelőzésnek használok hosszú munkanapok után Herbioticum vadgesztenye krémet. Olcsóbb, mint más márka és olvastam róla, hogy egyéb hasznos gyógynövényeket is tartalmaz. Időközönként szoktam feketeáfonya kapszulát szedni, hogy védjem a végtagjaim ereit, de nagyon fontosnak tartom a külsőleges kezelést is. Akinek már meglévő vagy gyulladt visszere van, mindenféleképp használja ezt a krémet!

HERBioticum Teafaolajos Sarokpuhító Krém

HERBioticum Teafaolajos Sarokpuhító Krém
2015. július 10.

Édesapámnak vettem először ilyen krémet. Mivel sokat van zárt lábbeliben, izzad a lába és gyakorta van bőrkeményedése. Pedikűrt követően érdemes ezzel a krémmel ápolni a lábat, mert nemcsak a bőrkeményedés ellen jó, hanem a benne lévő teafaolaj kivonat antibakteriális hatású is. Az illata is nagyon kellemes.
Herbáriában ajánlották először a termékcsaládot, azóta majd minden elemét kipróbálta már a famíliám :). Szerencsére van belőle nagyobb kiszerelés is, ami gazdaságosabb, így a szülők praktikus gondolkozásának is eleget tudok tenni vele!