_ILivia001_

Regisztráció dátuma: 2021. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2022. május 22.

Nagyon könnyed krém, az arcomra talán kevés is (télen biztosan), pedig kombinált bőröm van. Tesre viszont nekem tökéletes, mert könnyen beszívódik, én nem bírom elviselni, ha az egész testem ragad. Emellett nyáron arcra is kényelmesebb, nem fullasztó. Száraz bőrre biztosan nagyon kevés.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2022. május 22.

Második lemosóként használom, kombinált bőrre. El kell találni a megfelelő mennyiséget, ha túl keveset használok, akkor nem tisztít rendesen, ha sokat, akkor pedig csikorgós érzést hagy maga után (mai bölcsességem). Sokáig elég, így szerintem nem annyira drága.

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. május 22.

Kíváncsiságból vettem meg, a nagy hype miatt. Nem is tudom… elég vegyesek az érzéseim.
Az illata engem nem zavart, könnyen felvihető a két ujhossz, viszont az, hogy matt, az szerintem túlzás, szerintem egy közepesen fényes finishe van. Felvitel után nekem egy kicsit fullasztó volt. Sminkelni lehet rá, talán egy kicsit csúszkál. Összességében nem rossz, de nem is ájultam el tőle. Az ára szerintem picit drága, de ha valakinek tényleg annyira bejön, akkor megéri, nekem nem.