illatvarázs*

Regisztráció dátuma: 2012. november 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. november 25.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lancôme Le 8 Hypnôse Mascara Szempillaspirál

Lancôme Le 8 Hypnôse Mascara Szempillaspirál
2023. január 21.

Messze nem ilyen rossz a tapasztalatom a spirállal, mint amit itt olvasok. 2 hónap rendszeres használat után írom a véleményemet.
Először is tény, hogy grandiózus pillákat nem lehet tőle várni. Én is azt szeretem, ha húzok kettőt a pilláimon és ott a látványos változás. Na, itt az nem lesz. kb. 5-ször áthúzom, akkor lesz eredménye, de nem az a végeredmény, amit egy spiráltól elvárok.
Miután felkentem, nekem meg sem mozdul. Nem pereg, nem morzsolódik, estig szépen fent marad. Könnyen lemosható még meleg vízzel is.
Nagyon furcsa lett az állaga már 2 hét használat után. Olyan mintha beszáradt volna, meg az egész olyan furcsán sűrű krém szerű, de közben mégis szépen tudom felkenni.
Ami miatt nem duzzogok a spirálra annak az az oka, hogy határozottan megerősödtek a pilláim és sűrűbbek lettek.
Én úgy kezelem ezt a spirált, hogy egy ápoló, erősítő szérum, ami ad egy kis plusz volument.
Amennyiben így tekint rá az ember már nem is olyan rossz.:-)
Nekem ez a spirál otthonra és "elszaladok a közértbe" darab lett. Azokon a napokon kímélve, ápolva vannak a pilláim, de azért van egy kis íve, feketesége is.

Sol de Janeiro Rio Deo

Sol de Janeiro Rio Deo
2022. július 2.

Kijelenthetem, hogy ez a deo egy csoda! Aki tegnap Magyarországon tartózkodott pontosan tudja, hogy micsoda időjárás volt. Kánikula a köbön.
Gyalogoltam reggel (már akkor nagyon meleg volt), főztem, fodrásznál voltam (Ó, az a jó kis hajszárító...:-)), gyalogoltam 40 fokban, ismét főztem, napoztam majd tornáztam.
És? Csak a Sol De Janeiro Rio Deo érezhető, semmi más kellemetlen huncutság. 10 csillag - és be kell belőle tankolnom.

Annick Goutal Vanille Exquise

Annick Goutal Vanille Exquise
2021. november 13.

Szerk.
Az előző véleményemet 2016. november 7-én írtam. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, az életem többször kifordult a négy sarkából, kicsit változtam a történések hatására. Viszont egy dolog még mindig nem változott. Ugyanúgy rajongok a Vanille Exquise illatáért.:-) Hihetetlen, hogy 13 éve nem tudom megunni. Minden ősszel előveszem és tavasz elejéig boldogan fújom és a rajongásom mit sem változik. A sors mindig olyan kegyes hozzám, hogy amikor már azt hiszem nem sikerül több üveggel beszereznem, elém görget egy újabb üveggel.
Annyi változást érzek az utóbbi két évben, hogy már alig érzem füstösnek, inkább a puha púderessége erősödött fel a bőrömön.
Ennyi év rajongás után, talán már kijelenthetem, hogy ez a parfüm életem egyik illata.
4. napja ezt fújom és annyira egyensúlyban vagyok, jó érzés amikor megcsap ez a szépséges, púderes vanília. Most reggel kimentem az udvarra, és a hidegben olyan fantasztikusan felerősödött a csodásan megkomponált illata, hogy gyorsan a klaviatúra elé ültem megosztani az apró boldogságomat.

8 éve az egyik kedvenc őszi-téli illatom. Emlékszem az első üvegem ismeretlenül jött az ebay-ről, mert itthon még nem lehetett kapni, letesztelni sehol sem tudtam, így a rendelésbe belevágtam, mert szinte tudtam, hogy ez az én illatom lesz.. Ó, hogy én milyen jól tettem, hogy hallgattam az ösztöneimre! Ahogy megérkezett az illat és beleszippantottam, rögtön szerelmes lettem és ez azóta is tart. Van mindenféle vanília, de a Goutal féle vanília mindegyiktől merőben más. Számomra egyedi. Fás-füstös-mandulás vanília, mindezek ellenére mégis egy könnyedebb típusú illat, mindezek mellett van mélysége. Rajtam nem édes, hanem inkább szárazabb fás, nagyon enyhén púderes vanília. Perfect!