ILoveGarnier

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Syoss Ultra Lightener 13-0

Syoss Ultra Lightener 13-0
2018. augusztus 19.

Én szeretem ezt a terméket, könnyű vele dolgozni. Világosabb barna hajam van, a platina szőkéhez nekem kétszer kell rámenni. Bár szerintem kicsit drága, ugyanezt igazából meg tudnám tenni 500 Ft-ból is.
Valójában amiért szeretem ezt a terméket, az a hamvasító meg az utánkezelő akármi a kis zacsiban. Összességében kicsit kíméletesebb, mint sima szőkítőt venni, de ezzel is ugyanúgy le lehet égetni a hajat.

Jaj és mit meg nem adnék azért, ha a hamvasítót külön is árusítanák... 😳

Garnier Color Sensation Vivids Tartós Hajfesték

Garnier Color Sensation Vivids Tartós Hajfesték
2018. július 18.

Hadd ne mondjam... egy ideje szeretnék platina szőke hajat elérni, gondoltam megveszem az ezüstszőkét. Nem tudom, lehet én rontottam el valamit, de ZÖLD lett a hajam ???

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2016. június 13.

Én úgy vagyok a szempillaspirálokkal, hogy mindegyik meg kell tanulnom használni, végül az eredmény ugyanaz kb. Jelenleg ez a darab van meg és hát nem egy könnyű eset. Először is néha valóban többet vesz fel a kelleténél, ilyenkor lehúzom az oldalán. Ezután 10 mp-ig rázogatom a kefét, hogy száradjon. Majd jöhet a varázslat. Vigyázni kell, szereti összetapasztani a pillákat. :) Lemosni szerintem elég nehéz, legalábbis nekem így darabokban jön le, nem is tudom, Az előzőhöz képest nehezebb leszedni, akár vízálló is szerepelhetne a nevében. :)