ILR

Regisztráció dátuma: 2012. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
2015. június 11.

3.5 éves kisfiamnak választottam ezt a krémet bárányhimlő utáni kiterjedt ekcémás bőr hidratálására. Az összetevői tetszettek, a pozitiv tapasztalatok is, de némiképp megijeszetett, amit a beszivódásról irtatok.
Kb 1 hét használat után látványosan megnyugodott a bőre. Még vannak foltok, de nem vészes, nem viszket neki. Ami a legfontosabb, hogy ugyanolyan gyorsan beszivódik, mint más zsirozó testápoló. Percek kérdése. Akinek az esti kenés után reggel még mindig problémái vannak vele, talán nem olyan száraz a bőre, vagy kevesebbet kell használni. Száraz bőrre nagyon bevált.

Mindig Szappan Holt-Tengeri Iszapos

Mindig Szappan Holt-Tengeri Iszapos
2014. január 5.

Karácsonyra kaptam ezt a szappant. Kicsit szkeptikus voltam, mert nem ismertem a márkát, de rákerestem és megörültem hogy tényleg házi szappan, káros összetevők nélkül. Arcra kezdtem el használni, illetve vannak a testemen ekcémás felületek. Nagyon jól habzik, nem szárít jobban, mint a sima víz, nem csíp. Elégedett vagyok vele.

Manhattan Cover Stick Korrektor

Manhattan Cover Stick Korrektor
2013. október 13.

Régen ezt a korrektort használtam, aztán valahogy mikor szükség volt rá, sosem találtam a legvilágosabb árnyalatot, el is felejtettem mennyire jó, de most hogy itt rátaláltam, újra fogom keresni, mert nem olyan drága, szépen fed és elég világos a bőrömhöz. Eddig ez a kedvencem.