ImolaV15

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2019. október 20.

Ebből az Elseve-s termékcsaládból már próbáltam a hajolajat, ami nagyon bevált, gondoltam akkor a samponnal is hasonlóan jó vásárt csinálok. Nem mondom azt, hogy nagyot tévedtem, de azért csalódtam egy kicsit. :( Nekem egy hajszállal rosszabb minőségű, mint a többi Elseve sampon, valahogy úgy nem az igazi tőle a hajacskám. Alapjáraton nem rossz, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Könnyű, Tápláló Sampon Normál, Száraz és Szöszösödő Hajra

2019. október 20.

Ugyanolyan jó mint a többi Elseve sampon. :) Finom illatú, puha, selymes hajat varázsol. Nekem nem is szokik hozzá a hajam, mivel hétközben ezzel mosom, hétvégén pedig amikor otthon vagyok egy másik Elseve samponnal.

Kallos Jázmin Hajpakolás

Kallos Jázmin Hajpakolás
2019. október 20.

Legújabb kedvencem a Kallos hajpakolások közül. :) Nagyon finom, enyhe illata van, selymes, puha, fényes hajat varázsol és ár-érték arányban is nagyon jó. Ami kicsit “zavar”, hogy a többi hajpakolással ellentétben elég “vizes”, híg állaga van, én jobban szeretem ha krémesebb egy hajpakolás, ha lehet érezni, hogy “van benne anyag”. :D Bár nálam ezt leszámítva is újravevős. :)