Best of Beauty 2019

Incus

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rituals The Ritual of Sakura Hand Balm

Rituals The Ritual of Sakura Hand Balm
2018. október 20.

Abszolút kedvenc. Kicsit sokalltam, de mivel elég belőle egy borsónyi így biztos kitart sokáig. Az illata pedig telitalálat. Akárhányszor bemegyek a Ritualsba ennél a polcnál lyukadok ki. Most lepett meg párom az illatcsalád ajándékszettjével. Ebből sosem elég.

L'Oreal Préférence Les Blondissimes Hajfesték

L'Oreal Préférence Les Blondissimes Hajfesték
2018. február 14.

Németországban NEM hajfestékként árusítják. Aufheller, azaz szószerinti fordítással kivilágosító. Ez egy fajta "leszívó" termék, vagyis szívatással károsítja a hajat, ami ezáltal jobban károsodik mintha szőke hajfestékkel festené valaki.

Viszont jár az 5 csillag, mivel ennek tudatában vettem, így nem kellett csalódjak mikor a használata után letöredezett valamennyire a már 1-2 alkalommal leszívatott, melírozott hajamat. Nagyon szép, átmenetes ombrém lett a segítségével.

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó
2017. május 25.

Imádom! Eddig akármivel mostam zsíros T-vonalam, rendre kiszárították az arcom. Mosás előtt zsír, mosás után kiszáradt kirepedezett részek a szám körül.

Ruhaboltban kaptam vásárláskor egy kis mintát. Kipróbáláskor kellemes érzés, finom illat. Lemosás után kicsit húzódott a bőröm, de ennyi. Nem szárította ki. Mintha normál szép bőröm lenne. Az illata is egy ideig még érezhető.
Be is szereztem egy teljes kiszerelésü terméket, azóta napi szinten használom. Tuti újraveszem. Megoldotta a problémám.