Indi

Regisztráció dátuma: 2012. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Charlotte Cosmetic Koffeines Testápoló

Charlotte Cosmetic Koffeines Testápoló
2014. január 18.

kb. az 5. flakont használom belőle. Nagyon szeretem, könnyen beszívódik, nagyon friss az illata, és tényleg rugalmas és feszes lett tőle a bőröm, holott nem álltam neki diétázni, meg eszeveszettül edzeni, szóval a változást csak ennek a krémnek tudhatom be. Először eurós boltban találkoztam vele, aztán a tesco-ban is elérhetővé vált. Mindössze 350-ft ba került, és szerintem 400-ft nál sosem lesz drágább. Nagyon megéri az árát, kiadós, és tényleg hat. Mikor bekenem a bőröm vele tényleg mintha érezném hogy a koffein felpezsdíti a vérkeringésem, és nagyon jól lehet érezni benne a zöld tea illatát. Tényleg csak ajánlani tudom. Egy próbát mindenkinek megér, mert nem egy drága holmi, mégis hatásos.

Alverde Vadrózsás Arctisztító Tonik

Alverde Vadrózsás Arctisztító Tonik
2012. szeptember 16.

Egy hete használom, és azt kell mondjam tökéletes. Az arcbőröm nagyon érzékeny, hajlamos a kipirosodásra és gyakran hámlik is, ráadásul a bőröm nagyon világos, így a fény sem tesz neki jót. Már több helyen olvastam hogy a vadrózsa jót tesz az ilyen bőrtípusnak, így gondoltam kipróbálom. Reggel és este törlöm át vele az arcom, majd a szokásos hidratálókrémem használom utána. Egy hét alatt olyan szépen rendbe jött tőle a bőröm hogy a hámlás szinte teljesen megszűnt, a piros foltok elhalványodtak, részben el is tűntek, és nem húzódik már a bőröm hanem teljesen friss érzetet kelt. Csak ajánlani tudom. Ha elfogy biztos újra veszem.

Soliteint Színezett Arctónus Javító Hidratáló Krém

Soliteint Színezett Arctónus Javító Hidratáló Krém
2012. március 11.

Árban kiváló. Állagban megfelelő. Illata kellemes. És a fedése is tökéletes. Mondjuk az én arcbőröm elég gáz, mivel napallergiám van, és gyakran kipirosodik, így korrektorral használom. De szerintem remek termék, és nem okoz allergiát. Ez az én "BB" krémem:D