infinite01@freemail.hu

Regisztráció dátuma: 2012. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2019. január 30.

Nem tudtam dönteni az intense nude és az irresistible között.. ebből a két árnyalatból nem nagyon láttam még ezelőtt ilyen szépet semmi másból. Mindig vagy túl barna vagy túl lilás, de ezek pont tökéletes nude-ok egy nap barnította bőrhöz. (Világos bőrűeknek inkább a desirable)

nem szárít.. de az Armani sheer D'armani ruzsok jobban hidratalnak ennel.
Elég tartós. Szépen kopik, egyenletesen, nem látszik amikor tűnik el, olyan mintha mindig egyel vilagosabb arnyalat lenne rajtam.
Intense nude: tökéletes bármilyen alkalomra, mályvás szín ahogy a többiek is írták.
Dynamic: a legtöbb rózsás árnyalat bénán áll nekem, vagy öregít vagy rendellenes. Ez kivételesen természetes és üde.
Az intense nude tokeletes munkaba jaros, vagy hetkoznapra amikor nem akarsz feltuno ruzst hasznalni. Nagyon termeszetes hatasu.
Az Irresistible is szuper, sotetebb mint az intense nude, kicsit lilasabb. Jo barna es kek szemhez es hajhoz egyarant. Jolly joker.

Giorgio Armani Runway Rouge D'Armani Lipstick

Giorgio Armani Runway Rouge D'Armani Lipstick
2019. január 30.

601 szilvas arnyalat van meg nekem, es imadom. Gyonyoru, fenyes, pigmentalt. Nagyon szepen kopik, olyan mintha egy malnas-szilvaszorp befogta volna a szamat, termeszetesen szep es egyenletes. Olyan, mintha nem is egy kremet kennek a szamra, hanem "betintaznam" vagy "beinna a szam a szint". Amikor ugy erzem lekopott, meg mindig szep mar termeszetesebben. Nagyon hidratalja a szam, nincs szuksegem mas ajakapolora.
Nehez leirni. Azt hiszem ez a legjobb high-end ruzs a piacon. (A dior, chanel, estee lauder, givenchy, mac ruzsaimhoz viszonyitva)

Giorgio Armani Rouge Ecstasy

Giorgio Armani Rouge Ecstasy
2019. január 30.

A kedvenc ruzsom, Daybreak es a megszunt incognito arnyalat volt meg nekem. Suru kremes allaga van. Nem tul puha, ami miatt viszonylag tartosabb. Azert egy evest nem bir ki.. Nem szaritja a szam egyaltalan, nagyon kellemes a viselete. Jol fed, az en nude arnyalataim szepen is kopnak. Draga ruzs, de nekem bejott es ujra fogom venni. inkabb legyen 20 helyett ez az egy ruzsom amit tenyleg szivesen hasznalok.

5 ÖSSZETEVŐ

Flavesone EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott