InsideBeauty

Regisztráció dátuma: 2019. március 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour

Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour
2019. május 1.

1 hete használom és teljesen azt kaptam tőle, amit a leírások alapján vártam. Krémes, tartós, nem gyűrődik. Szépen lehet rajta szemceruzával dolgozni, szeretem az elsatírozott kontúrt a szempilláim felett és ehhez tökéletes alapot nyújt. Nincs hófehér bőröm, inkább a fair és a medium között vagyok napozás nélkül. Az Au Naturel árnyalat kb. 1 árnyalattal sötétebb a bőrömnél, ezért nagyon szép natúr smink készíthető vele. Biztos újra fogom vásárolni.

Aerin Lauder Iris Meadow EDP

Aerin Lauder Iris Meadow EDP
2019. március 5.

Első szaglásra szerelem volt! 1 hónapig hordtam a határidőnaplómban a tesztcsíkot, átvette az összes lap az illatot, de az ára miatt letettem róla. Aztán fél év után újra meglátogattam az üzletben, nem tudtam szabadulni a számomra semmihez sem hasonlítható tiszta, fás, puha illatától. Bőrközeli parfüm, de ez így van jól. Egy ilyen finom illat simuljon egybe a viselőjével, ne kiabáljon előre. Sokan megdícsérték, a hajamra is szeretem fújni, mert ott hajmosásig érzem :)

Vagheggi Rehydra Intenzív Hidratáló Krém

Vagheggi Rehydra Intenzív Hidratáló Krém
2019. március 5.

1 éve találtam rá erre a krémre és a Vagheggi márkára. Felszíni vízhiánnyal küzdöttem, nem voltam elégedett egy krémmel sem, kerestem a tökéletes ápolást. Amióta ezt használom (plusz arctej és tonik) puha és hidratált lett az arcbőröm, megszűnt a szárazság a leghidegebb időben is. Nekem smink alá is tökeletes, imádom az illatát és a parfümériás "luxus" krémeknél nem csak árban jobb... ;) Semmi mást nem használnék!