instanails

Regisztráció dátuma: 2016. július 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. július 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Artdeco Illatmentes Szemhéjpúder Alapozó

Artdeco Illatmentes Szemhéjpúder Alapozó
2017. július 31.

Nagyon érzékeny a bőröm, max az alverdés szemhéjpúdereket bírja elviselni, viszont azok meg kb semeddig se tartanak. Ezért szereztem be ezt a kis alapozót, hát azóta újra imádok sminkelni, gyönyörűen élénkíti a színeket, nap végére se "olvadnak össze", sőt rejtett szemhéjam van, ezért mindig beleült minden a ráncban, na most már nincs ilyen problémám, csak ámulok, hogy tényleg milyen jól bírja, még nyáron is.
Az igaz, hogy tényleg olajos, és várni kell, hogy megszáradjon, de meg lehet szokni a használatát és mivel egyáltalán nem allergizál nekem, így ezt is elnézem neki.

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2016. július 3.

Egy életre elég egy tubus belőle, annyira keveset kell használni a tökéletes fedéshez, még az erős pigment foltokra is jó. Az igaz, hogy nagyon olajos, viszont nem allergizál, egy púder tökéletes rá, és hosszan tartó hatást eredményez( egyszer egy stepaerobic órát is kibírt :D)

Yves Rocher Sampon Göndör Hajra

Yves Rocher Sampon Göndör Hajra
2016. július 3.

Eddigi legjobb göndör hajra való samponom. Egy nem viszket tőle a fejem, pedig nagyon érzékeny bőröm van(Niveától is bedagat). Kettő a gyönyörű fürtöket varázsol, ha alapból is göndör a hajad, már az első használat után. Én először a formázó sprayt vettem meg göndör hajra, de ez a balzsammal együtt szebb hatást eredményez. Emellett nem nehezíti el a fürtöket, mosás után mindig rakok rá olajat, de semmit ezen kívül, már egy hónapja használom és nem hogy szárítja a hajam, de sokkal egészségesebb lett tőle(olajat már előtte is használtam ugyan azt) És még az illata is jó :D