itislikeacoma2

Regisztráció dátuma: 2018. október 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2020. március 30.

2 évig volt műszempillám, most emiatt a helyzet miatt nem éppen a legszebb módon váltam meg tőle (bár kb.3 szál volt még fent), bár egyébként is terveztem a leoldatását, mivel mostanában nagyon hullott és iszonyatosan károsította a saját pilláimat. Sajnos nem a megfelelő szakemberhez jártam, és ezt szívom most. Így tehát megrendeltem ezt a spirált, hiszen mindenki isteníti, és a videók is nagyon meggyőzőek róla. Ma meg is jött, úgy gondoltam, hogy most akkor csoda fog történni, de amikor kipróbáltam... egyszerűen a sírás kerülgetett. Szinte semmit nem csinált, csak összecsomósította a pilláimat és ragadt mindenhová. Kicsit hosszabbak lettek tőle, de ennyi. Azóta még háromszor megpróbálkoztam vele, hogy elérjek valami eredményt, de semmi. Valószínűleg amiatt, hogy kicsik és gyengék a pilláim, de ezt a durva csomósodást akkor sem értem. Olvastam, hogy csak pár nap/hét után - amikor már kicsit kiszáradt - lett jó másoknak is, szóval bízom benne, hogy nálam is így lesz, addig pedig növesztem a szempilláim. Csodát vártam, de lehet hogy nekem voltak túl magasak az elvárásaim🥺

Thierry Mugler Angel Eau Sucrée

Thierry Mugler Angel Eau Sucrée
2019. augusztus 25.

Angliában, egy TK Maxx-ban találtam 4 nappal ezelőtt kettő darabot a 2015-ös kiadásból. Őszintén szólva vakvásárlás volt, mivel ezt a verziót sosem szagoltam még, de valamiért annyira megbabonázott, hogy muszáj volt elhoznom, illetve árban is nagyon jó volt, arról nem is beszélve hogy mekkora meglepetés, hogy pont ott akadtam rá. (Azt tudni kell, hogy ott nincs lehetőség kipróbálni a parfümöket, van egy fragrance rész, sok-sok különböző parfümmel, és mind be van csomagolva). Életem legnagyobb baklövése lett volna, ha ott hagyom, mert ez bizony olyan szerelem lett első látásra és szaglásra, hogy húha 😱🥰 Az üvege csodálatos, szerintem a legeslegszebb az összes parfümös üvegem közül, iszonyatosan tetszik, hogy a nevéhez méltóan "cukorba mártották". Az illata pedig.... hát... gyönyörű. Tényleg mint egy igazi Angyal illata. Az anyaillat is szép számomra, de ez sokkal-sokkal jobban tetszik, sokkal jobban én vagyok. Kicsit viselhetőbb, mint az anyukája, nem annyira intenzív, de benne is van rendesen erő ám, tehát óvatosan kell bánni vele. Sajnos az orrom elég hamar "elveszti a nyomát", de a párom szerint ugyan úgy illatozik rajtam órákkal később is. Alapvetően szerintem inkább őszi-téli illat, de picit hűvösebb nyári időben is kellemes, nem fullasztó. Kánikulában azért már nem fújnám magamra, szerintem elvesztené a szépségét, és tartós sem lenne.
Tehát abszolút szerelem lett a vakvásárlás vége, iszonyatosan áldom az eszem, hogy elhoztam, most hogy már tudom, milyen ez a gyönyörűség. Egy hihetetlen élménnyel szegényebb lennék most, ha ott hagytam volna, mert egyszerűen tényleg csodálatos! Tehát most ő az abszolút kedvenc, alig várom hogy eljöjjön az ő igazi ideje, hogy ténylegesen ragyoghasson ⭐❄💙

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT
2019. augusztus 24.

Nem használom és nem is használtam soha egyik LVEB-t sem, na nem azért mert sznob lennék és "túl tucat" nekem, de soha egyik sem tetszett annyira, hogy megvegyem. Amikor ez a flanker megjelent valamikor a tél végén/tavasz elején, pont a Müllerben voltam, gondoltam kipróbálom, és hirtelen felindulásból egyből a csuklómra fújtam. Éreztem, hogy egy finom, virágos illat, de nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget akkor. Hazamentem és nem sokkal később elnyomott az álom, majd amikor felkeltem éreztem, hogy valaminek baromi jó illata van. 😱Először nem értettem, aztán leesett, hogy a csuklómra fújtam a parfümöt, és amikor megszagoltam, egyszerűen leesett az állam. A boltban igazából fel sem keltette az érdeklődésem, de ahogy eltelt pár óra, annyira gyönyörűvé változott a kezemen, hogy el sem hittem. Egyből tudtam, hogy ő kell nekem. Nem egy nehézbombázó ő sem, kevés rá az esély, hogy valaki rosszul lesz tőle, mert olyan erős lenne; nem erről szól. Egy nagyon nőies, kellemes, gyönyörű, rózsás-málnás illat ő rajtam, számomra egyik LVEB-változatra sem hasonlít. Az anyaillat édessége, szirupossága csak nagyon kis mértékben található meg benne, épp annyira, hogy beleilleszkedjen a családba, de nekem egyáltalán nem hasonlítanak. Nem akar több lenni, mint ami, csak egy szépséges, tavaszi illat. Nagyon passzolunk egymáshoz, és különleges helyet foglal el a szívemben. Szerencsére rajtam nagyon tartós EDT létére is. Egy szó mint száz, instant boldogság, számomra egy tökéletes kis csoda, az egyik kedvencem 🥰🌹