IvettPalfi

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette
2020. február 20.

Hogy én ezt mennyire szeretem! A Rose vibes only van meg, azóta amióta megvásároltam csak nagyon ritkán nyúlok máshoz. Előtte nem is mindig szoktam highlightert használni, csak, ha éppen kedvem volt hozzá, de ennek annyira szép színe és fénye van, hogy minden nap viselni szeretném. :D A szélső árnyalat nekem túl hideg, a középsőt viszont imádom és a pirosító is nagyon szép. A pirosító nagyon tényleg nagyon intenzív, egész nap fent marad, de ez elmondható a highlightekről is. Kicsit krémes állagú az összes, nagyon könnyen használható mind,.

Philips HP8664 Hajformázó

Philips HP8664 Hajformázó
2020. február 20.

Kicsit többet vártam tőle, igazából nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy sem, csodaeszköznek semmiképpen nem mondanám. A félig vagy már inkább majdnem száraz hajamat szoktam vele megszárítani, a nedvesebbel nem nagyon tud mit kezdeni, órákig tartana vele, hozzátartozik, hogy viszonylag hosszabb, lapockáig érő hajam van. A hőfokozatok közül mindig a "care" funkciót szoktam használni, ez tökéletes. A forgási sebbességek is optimálisak, a gombok kézre állnak, praktikus és könnyű használni. A nagyobb méretű kefével használom, ezzel jó tartású, szép fényes haj lesz a végeredmény. Viszont a kisebb méretű kefét egyáltalán nem tudom használni, nekem nem eredményez loknis hajat, hiába próbáltam nedvesebb/szárazabb hajon is. Így vehettem volna olyat is, amihez alapból csak egy kefe jár, úgyis csak azt tudom kihasználni.

Update: Csalódott vagyok, mert kicsivel több mint 2 év után tönkrement, pedig csak többnyire hetente egyszer használtam, néha akkor sem, ha éppen nem volt hozzá kedvem. Ettől a márkától és ennyi pénzért többet vártam volna.

Lush No Drought Szárazsampon

Lush No Drought Szárazsampon
2020. február 20.

Vannak hibái, de még így is szeretem. Számomra nagyon fontos, hogy minél környezetbarátabb legyen valami, a boltban vásárolhatók közül pedig egyelőre ez tűnik a legjobb alternatívának. Akár 2 napig is ki tudom tolni vele a hajmosást, amit eddig semmilyen más szárazsamponnal nem tudtam elérni. Középbarna hajam van, nem látszik meg a tövén, ha használom. Rengeteg van benne, úgy érzem, hogy végtelen ideig elég lesz, szinte alig fogy belőle valami egy-egy használat során. Szerintem ekkora mennyiségért az ára bőven kedvező, hónapok óta használom, szinte heti rendszerességgel és még mindig megvan a fele. Az adagolása valóban egyáltalán nem praktikus, sőt igazából nagyon rossz (ezért a mínusz 1 csillag), de hozzá lehet szokni. Én a tenyerembe szoktam önteni, úgy oszlatom el a hajamon, így teljesen jól működik. Nekem tetszik az illata, elég citrusos, de nem az a kellemetlenül műillat.