Ivlisz

Regisztráció dátuma: 2013. május 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Barry M Genie Lip Paint

Barry M Genie Lip Paint
2014. október 3.

Lerobbanthatatlan!
Aki rózsaszínes-magentás árnyalatú rúzst keres és szereti ha egy rúzs szinte egész nap az ajkán marad, akkor ebben a rúzsban ezt megtalálta! :)

Kibírja az evés, az ivást, a papír zsebkendőt és még megkockáztatom, hogy a sminklemosót is. Lemosáskor csak egy kicsit halványul, továbbra is szép színt hagyva maga után. Kár, hogy nincs több árnyalatban. Berendelnék belőle az biztos. :)

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm
2013. szeptember 21.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, a Rose & Woody árnyalat van meg. Szépen hidratálja az ajkaimat, szinte eddig ez a legjobb hidratáló amit használtam. Szép színt ad, ami akár 3 órát is fent marad. Praktikus a használata, tükör nélkül is könnyen be tudom vele kenni a számat. Elég sűrűn használom, de nem vettem észre, hogy nagyon gyorsan fogyna. Az illata mennyei, sokáig lehet érezni. Az ára is abszolút megfizethető, gondolkodok azon, hogy beszerzek még egy árnyalatot.

Balea Med pH-Hautneutral Golyós Dezodor

Balea Med pH-Hautneutral Golyós Dezodor
2013. szeptember 18.

Szerintem nagyon irritáló az illata ennek a dezodornak, de lehet, hogy enyhén fogalmaztam és már inkább büdösnek mondható. Felkenve még rosszabb, izzadságszagra hajaz. A hatása sem a legjobb, pár óra és elillan. Egyedül az ára ami verhetetlen, de nem vásárolnám újra. A meglévő példányommal sem tudom, hogy mit kezdjek.