IzaNagy12

Regisztráció dátuma: 2017. október 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cien Nail Polish

Cien Nail Polish
2019. augusztus 7.

A Red Carpet arnyalat van meg,de meg szeretnek csak sajnos a szinvalasztek eleg gyatra amit nagyon sajnalok mert ki merem jelenteni,hogy ez az egyik legjobb koromlakk amit eddig probaltam!Szepen terul,1retegben is jol fed es iszonyat tartos,erre most jottem ra nyaralas alatt,mivel 1 het utan kezdett lepattogni ugy hogy napi szinten tobb orat toltottem vizben es ellattam mellette 2 gyereket :) Mindenkinek ajanlom,probalja ki ha talal szamara megfelelo arnyalatot,megeri plane hogy apropenz!

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia
2019. június 28.

Nekem nagyon nem valt be,tudom testpermet de rajtam az Avonos cuccok is jobban birjak mint ez,magamra fujom es kb 10 perc es semmit sem erzek...nagy csalodas :( pedig nagyon vagytam ra,es meg az ara is borsos egy testpermethez kepest,nem veszem ujra az biztos!2 pontot kap mert az illat amugy kellemes,kar hogy rajtam nem tartos,picit sem

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. június 28.

Mar 1 honapja hasznalom,nagyon szeretem!Reggel es este is ezert nyulok,elosszor kicsit vastagnak testesebbnek gondoltam,de nagyon szepen es gyorsan beszivodik,nem ragacsos es meg mattit is :) Nincs illata,amit nem banok,bar szeretem az illatositott arckremeket!Nekem bevalt es biztos hogy kovetkezo alkalommal megveszem a 100ml verziot!