izsofanni

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Colourpop Ultra Blotted Lip

Colourpop Ultra Blotted Lip
2019. január 5.

Ez az első ajaktermékem a CP-től, és annyian odáig vannak ezért a termékért, hogy gondoltam nem okozhat csalódást, ha én is megrendelem.
Végül a Doozy árnyalatra esett a választásom.
A színével nincsen semmi probléma, nem túl kirívó, mindennapos viselethez tökéletes. Egyenletesen, nem túl feltűnően kopik, nagyon gyorsan mattra szárad, nem is maszatolódik.
Viszont ami meglepett, nem is kissé...Pár órával azután, mióta feltettem, azt tapasztaltam, hogy elkezdett borzasztóan kiszáradni a szám. Mikor leszedtem, már darabokban jöttek is le róla a bőrdarabok. Bevallom, mindenre számítottam, de erre nem igazán, a majdnem csak pozitív visszajelzések után a termékről.

ColourPop Give It To Me Straight Palette

ColourPop Give It To Me Straight Palette
2019. január 5.

Ez volt az első rendelésem az oldalról, de már régóta szemezgettem ezzel a palettával. Most, hogy karácsony idején ingyenes kiszállítas volt, rászántam magam végre a rendelésre, habár hallottam, hogy sokszor komplikációk lépnek fel a kiszállítás során. Az én rendelésemnél is történt egy kis probléma, mert hetekre megakadt Los Angelesben. Végül írtam az oldalnak, és újra elküldték a csomagom díjmentesen. Így 2 hónap után érkezett meg hozzám a rendelés.
Ami a palettát illeti, a színei tényleg csodálatosak, mindennapi használatra teljesen megfelelőek. Ami problémás, hogy pár szín nagyon porol és ráadásul a szemhéjon is nehezebben elsatírozható. Ráadásul én a csillogósabb színektől is nagyobb pigmentáltságot vártam, nem olyan kiemelkedőek.
Összességében ha valaki egy mindennap használható, praktikus, kis helyen is elférő palettát keres, annak ajánlani tudom ezt a terméket, mert az ár-érték aránya is megfelelő. A jövőben lehet, hogy még én is rendelni fogok az oldalról, de a felmerült komplikációk miatt ez a rendeles nem hinném, hogy a közeljövőben fog megtörténni.

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon (régi)

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon (régi)
2014. április 20.

Nekem eléggé zsíros, hosszú hajam van, és 2-3 naponként kell megmosni. Eddig még nem találtam olyan sampont, amely megfelelne a hajtípusomnak, így elég sokfélét próbáltam ki. De ezt a sampont már több, mint fél éve használom, és nem csak a zsírosodást lassítja le, hanem dúsítja is a hajam. Ezekkel együtt megérdemli az 5 csillagot.