J.I.

Regisztráció dátuma: 2023. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2023. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Frudia 72h Áfonyás Intenzív Hidratáló Arckrém

Frudia 72h Áfonyás Intenzív Hidratáló Arckrém
2024. január 6.

Egy rendeléshez kaptam belőle termékmintát, szerelem volt első pillanattól kezdve. Először a Rossmann-ban találtam egy-két pici kiszerelést, és mivel ajándékba is akartam adni, több boltból sikerült többet beharácsolnom :D. Azóta szerencsére elérhető volt 50 ml-es kiszerelés is online, azonnal berendeltem :-) Pillanatok alatt beszippantja a bőröm, csak a fantasztikus fekete áfonya illat marad utána és persze a valóban hidratált bőr. Éjszakára inkább valami testesebb termékkel is táplálom az igencsak érett bőrömet, de reggel a nap fénypontja, mikor felkenem. Imádom!!!

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál
2023. december 11.

Ez volt életem legjobb spirálja! Nem vízálló, de soha nem kenődött el, a keféje jó nagy, de kis összeszokással gyönyörű pillákat varázsolt. 5-6 tubust fogyasztottam el belőle, sok éven át. Megszűnt nálunk, azóta is keresem a méltó utódját.

Suddenly Madame Glamour

Suddenly Madame Glamour
2023. december 3.

Nagyon-nagyon kényes vagyok az illatokra, életemben néhány volt olyan, ami elsőre megfogott és újra is vettem. Nemrég a Lidl-ben bóklászva rátaláltam erre az parfümre, és azonnal beleszerettem. Napokban egy kedves kolléganőm megjegyezte, hogy milyen kellemes illatom van, mondván, hogy hasonlít az egyik kedvencére, a CC Mademoiselle-re :-). Másnap bevittem neki a Madame Glamour-t, nagyon megörült, mert szerinte tökéletes utánzat. Nekem mindenképp 5 csillagos az illat, az ár/érték arányra pedig 10 csillagot is adnék, ha lehetne.