j.sule

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Dora Natura Tengeri Algás Feszesítő Testvaj

Dora Natura Tengeri Algás Feszesítő Testvaj
2020. október 13.

Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ez a termék elviselhetetlenül rossz szagú. Nemcsak a citromfű, ami az orromba jön, hanem felkenés után egyszerűen büdös. Nem is tudom használni, mert megfájdul a fejem a szagtól.

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm
2018. január 1.

Update: Változatlanul nagyon szeretem, és kimondottan jó állapotban van a bőröm, köszönhetően a lemosónak is. Az erősebb szemsminket micellás vízzel leszedem, aztán jön a lemosó. Egyebekben mint alant írtam :)
Nagyon szuper lemosó, simogató az állaga és az arcra felkenve is kimondottan selymes és kényeztető. Ha kinyomjuk, gélszerű, de átváltozik tejszerűvé vízzel keveredve. Nálam az enyhe sminket maradéktalanul lehozta, utána nagyon friss és sima lett a bőröm. Teljesen illatmentes. Néhány napja használom csak, majd még jön up date.

Paula's Choice Endless Lash Mascara

Paula's Choice Endless Lash Mascara
2016. december 18.

Kicsit csalódtam ebben a spirálban. Vártam a véleményezéssel, használtam több hónapig, de semmi különöset nem ad nekem. Még csak nem is hosszabbít, ráadásul kenődik. Egyetlen előnye a többi eddig használt spirállal szemben, hogy nem irritálta a szemem, akkor sem, ha véletlenül belepislogtam a festéket.