jacino

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2018. július 4.

Én nagyon szeretem, már nem is tudom, hányszor rendeltem újra. Rengeteg alapozót próbáltam a pattanásra hajlamos, érzékeny bőrömre. Ráadásul állandóan pigmentfoltos is. Mindig maszk szerűre kellett alapoznom magam, hogy vállalható legyek, de ez a formula selymes, pillekönnyű, és elfedi a foltjaimat. Azt már kitapasztaltam, hogy érdemes fixálni, mert átfényesedésre hajlamos a bőrömön, és fixálás nélkül elmászik, de egy kis porpúderrel tartós és legfőképp természetes rajtam. Télen a 21-est használom, nyárra viszont van 23-as is, a kézfejemen szoktam két pöttyöt összekeverni, és így tökéletes az árnyalat. Ami még fontos, hogy minden használat előtt érdemes egy kicsit megrázogatni, így végig megmarad az állaga, különben nyitáskor folyós, de a tubus vége felé már sűrű, nehezebben kenhetőre válik.

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2017. november 7.

Én mindig is utáltam a számra kenni bármit is, idegenkedtem attól, miket "nyalogatok" le, de már nagyon kellett egy igazi nőcis darab. Az itteni ajánlások miatt szavaztam bizalmat, és nagyon örülök neki, maximálisan bevált. Olyan érzés viselni, mintha csak egy ajakír lenne a számon, kényelmes. Gondoltam, valami szolid árnyalattal kezdem a rúzsozgatást, a Pink Sand pont passzol a szám természetes színéhez, és csak remélni tudom, hogy az összetevői sem problémásak.

Astor Eye Artist Vízálló Szemceruza

Astor Eye Artist Vízálló Szemceruza
2017. november 7.

Én nem szeretem, mert nem lehet normálisan hegyezni, túl kemény a külső "burok", ehhez képest a belső, tényleges pigmentált rész viszont túl puha, hegyezés közben állandóan felkenődik a faragóra, rengeteg elpocsékolódik, mire kifaragom. Ha előre látó vagyok, faragás előtt hűtőbe teszem. Macera, pocsékolás, csalódás. Tartóssága sminkalappal átlagos. Egyébként a fekete van meg.

Update: Megkövetem magam, és megadom az 5 csillagot. Valószínűleg az volt a baj, hogy nyáron, a legnagyobb melegben találkoztunk, és azt nálam tényleg nem szerette. Most már, normális hőmérsékleten fantasztikusan használható. Nagyon erősen fog, olyan, mintha egy széndarabbal kontúroznék. Bocsánat, ha valakit esetleg eltántorítottam, de most már bátran ajánlom mindenkinek, megszerettem!