Jacques

Regisztráció dátuma: 2019. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel
2020. augusztus 10.

Egy csillagot nem adok, mert bizonyára sokaknál működik, az értékeléseket, véleményeket látva. ...sajnos nálam nem. Húszas éveimben jára fiatalember vagyok, aki örökletes hajlamból kopaszodik, szépen, lassan, folyamatosan, évek óta. Gondoltam, hogy minél korábban elkezdem ezt alkalmazni, hátha legalább megállítani tudja a folyamatot.
Kb 2 éve, legalább heti 3-szor alkalmazom reggel és este, ki sem merem számolni, hogy hány százezer forintot költöttem csak erre a kis spray-re ezidő alatt, de semmilyen érdemi javulásról nem tudok beszámolni. Persze, értem, hogy a férfias típusú kopaszodás miként zajlik, hogy eleve, a hajhagymákat "éhezteti ki" az a bizonyos hormon és emiatt az képtelen felvenni a tápanyagot és életben maradni. Ezért valószínűleg, egy másjellegű kopaszodásra, hajhullásra, de legalábbis a megelőzésre, megállításra, vagy szimplán dúsításra ez egy működő termék.
Aki viszont férfiként abból a célból venné mint én, üzenem neki, hogy csupán ez az egy termék (egyéb, hajhagymát életben tartó kiegészítők, DHT gátlók, lézeres kezelés...stb nélkül) szinte bizonyosan pénzkidobás, méghozzá nem is kevés pénz, mert ugyebár ismert, hogy minimum 3-6 hónapnyi használat után látszik bármilyen ilyen jellegű termék esetében, hogy használ-e, vagy sem. Én két évet adtam neki, több százezer forintomba került, jelentem, semmilyen pozitív hatást nem tapasztaltam. Ez nem a termék hibája, de annyit viszon talán rá lehetne biggyeszteni, legalább a leírásban, hogy Male Pattern Baldness-re nincs hatással, ugyanis ahhoz legalább erőteljes DHT-blokkoló hatóanyagok is kellenének bele, méghozzá magas arányban.

...és itt ragadnám meg az alkalmat is, hogy ne csak kritizálni tudjak, de javaslatot is tenni, nem mintha "tartanék attól", hogy majd elolvassa a cég vezetője, termékmanager-e ezt és ennek hatására meg is fogadná az ötletet, de érdemes lenne talán a palettára felvenni egy, kifejezetten férfias típusú kopaszodásra (MPB) szánt terméket, akár ugyanilyen kiszerelésű, egy harmadik színnel jelzett spray-t, különböző, DHT blokkoló anyagok és gyógynövények, enzimek..stb kombinációjával.

Weleda Calendula Baba Arckrém

Weleda Calendula Baba Arckrém
2019. április 3.

24 éves férfiként az egyik kedvenc arckrémem. :)
Télen szoktam estére bekenni vele az arcom, alapos és kíméletes tisztítás és szárítás után. Az állaga, az illata, a hatása, minden TOP. Szép, esztétikus a csomagolás is, a beltartalom pedig annál is jobb, ahogy egyébként a Weleda teljes körömvirág termékpalettája is ilyen.
Még egy megjegyzést tennék, ha esetleg valaki olvassa, de majd valahogy megpróbálom ezt a "kérdést" eljuttatni a szerkesztőséghez is: Ennél a terméknél és a natúrkozmetikumok, drágább, minőségibb krémjeinél általában jelölve van a csomagoláson, a "parfum/Fragrance" egy, vagy két kis csillaggal, lent, a felsorolás után található kis jelmagyarázatnál pedig írja, hogy szigorúan bio/természetes...stb anyagot használnak, tehát nem értem miért piros itt, minden ilyen jellegű terméknél, még a 8000+ Ft/150ml kiszerelésű natúrkozmetikumoknál is az illatanyag mögött lévő kis pont. Ezt értem, hogy pl a fél literes, 400 Ft-os Baba termék esetében miért piros, de szerintem nem kellene "egy kalap alá venni" ilyen értelemben és egységesen pirossal jelölni ezt... de ez most csak eszembe jutott... én mindig átállítom azt a pirosat zöldre a fejemben, amikor olvasok egy ilyen minőségű natúrkozmetikum összetevő listáját. :) úgy jobban néz ki.

Martina Gebhardt Happy Aging Arctej

Martina Gebhardt Happy Aging Arctej
2019. március 31.

Nagyszerű krém... Mondhatni "ínyenc" vagyok a krémek világában (is), így rengeteg terméket próbáltam, főleg a natúr, bio kozmetikumok palettáján és ez volt az egyik legjobb.
Én nem "csodatevésre" vettem, mert különösebb bőrproblémám nincsen az arcomon, de az biztos, hogy nagyon kellemes volt használni, hamar beszívódik, nem lesz tőle sem zsíros, sem vízhiányos a bőr, illata szintén kellemes. A szép, porcelán üvegcse esztétikuma is sugározza azt a minőséget, ami a tartalomra is jellemző. Ebben senki nem fog csalódni, azt hiszem. A minőségi arcápolás egyik tökéletes eleme.

3 ÖSSZETEVŐ