Jaderie

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Miss Sporty Perfect Stay Liquid Korrektor

Miss Sporty Perfect Stay Liquid Korrektor
2018. augusztus 28.

Azt vettem észre, hogy a Miss Sporty smink cuccai arcra nálam beváltak. Nem feltétlenül arra gondolok, hogy egyszerűen csak felteszem, és huss már kész is van. Mindegyik terméknek megvan a maga technikája, pl. vízzel kell higgítani, nem mindegy mivel viszed fel, stb. Ha ezeket kitapasztalja az ember, magabiztosan tudja használni a termékeiket, és így bizton állítom, hogy megbízható minőséget nyújtanak. Egy csillagot azért vonok le, mert jobb lenne, ha eleve úgy ajánlanák a termékeket, hogy ne nekem kelljen rájönnöm vagy kinyomoznom, hogy mi a legjobb módja egy-egy kence felvitelének.

Miss Sporty Instant Matte Finish Foundation

Miss Sporty Instant Matte Finish Foundation
2018. augusztus 28.

Első használatra, mint a legtöbb alapozó, nem győzött meg. Anyukám jól bevált módszerét alkalmazva tudom csak szépen eloszlatni: vizet keverek hozzá és egy ecsettel viszem fel. Így már természetesebb hatást biztosít, és egész tartós.

Miss Sporty So Clear Antibakteriális Púder

Miss Sporty So Clear Antibakteriális Púder
2018. augusztus 28.

Sok púdert kipróbáltam már márkától függetlenül, de valahogy mindig ehhez térek vissza. Nem várom el, hogy tökéletesen, 8 órán keresztül mattítson, nyilván egyik púder sem képes erre eleve zsíros bőrfelületen, de még mindig ez a legtartósabb, nem tömít el, viszonylag jól fed, nem lesz természetellenes színe a fejemnek, és ami a legfontosabb nem leszek 'vakolatszörny' sem. :)