jadiko

Regisztráció dátuma: 2015. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

MosóMami Pure Shea Vaj Szappan

MosóMami Pure Shea Vaj Szappan
2017. február 2.

Nem tudom, hogy korral jár-e :) , de valamiért a tusfördőket nem találom olyan hatákonynak, kb. egy fél éve, mint a szappanokat.Kezdetben sima szappanokat használtam, de ezektől mégjobban kiszáradt a bőröm. Igy váltottam a parfümmentes készítményekre. Azt is szeretném hozzátenni, hogy a téli időszakban nagyon ki van száradva a bőröm, felülete cserepes. Ezt a szappant ajándékba kaptam a páromtól kb. 2 hete és csak pozitív dolgokat tapasztaltam. Egyik ilyen, hogy az eddig használt szappanokhoz képest nagyon jól habzik és ráadásul olyan lágy és krémes habja lesz. A szennyeződést teljes mértékbe letisztitja, és az zsíros, olajos felülettől is megszabadít. Hatása hosszan tartó és testápolót sem kell utánna használni.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2015. október 18.

Főleg reggeli zuhanyzás után és edzés után használom. Nagyon jó az illata, viszont nem hidratál olyan mértékben, mint egy testápoló. Nem ragad a bőröm utána. Mivel elég sűrű, így sokáig elég egy tubussal. Ár szempontjából elég drága, de akciók keretében megéri az árát. Elég sok benne a piros pontos összetevő.

Aldo Vandini Amazing Fekete Oliva és Gránátalma Testradír

Aldo Vandini Amazing Fekete Oliva és Gránátalma Testradír
2015. október 18.

Több testradírt is kipróbáltam már, mikor véletlenül belefutottam a DM-ben az Aldo Vandini termékcsaládba. Először az illata fogott meg, majd hazaérve a zuhany alatt az állaga is. Nagyobb szemcsék vannak benne, de nem iritálja a bőrt. Nem szükséges hozzá semmilyen plusz eszköz a bőrradírozáshoz. Az arcomra is ezt használom. Nekem egy fél évig elég volt, heti 1x használat mellett. Sajnos azóta már nem lehet csak a Müllerben kapni, illetve elég drága.