jakoaliz

Regisztráció dátuma: 2017. november 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. november 23.
Bőrtípus: -

Megnézem

Parfums de Marly Delina Exclusif

Parfums de Marly Delina Exclusif
2019. szeptember 19.

Ajándékba kaptam egy mintát Belőle. Köszönöm szépen! Eddig rengeteg illattal próbálkoztam. Többel jóba(n) is lettem. A kis mintát „kóstolgatva” rájöttem, hogy megtaláltam azt, amit eddig kerestem. Ilyen csodás illat- kompozícióval még nem találkoztam. Nem véletlenül mondják, hogy a rózsa a virágok királynője. Ez a parfüm nálam az illatok úrnője. Rendkívül kifinomult, nőies, titokzatos, varázslatos. A hatósugaráról nem is beszélve. Egész nap érzem magamon, ahogy a környezetem is. Ma csak 7 munkatársam jegyezte meg, hogy isteni ez az illat (5 nő, 2 férfi) :). Sajnos nekem most Ő a No.1. Egy bajom van Vele: az ára. Ha a kis mintám „elpárolog”, akkor kénytelen leszek kis mennyiségben pótolni, mert a konyhapénzből nem tudok többet lecsípni. :)

Casamorati 1888 Dolce Amalfi

Casamorati 1888 Dolce Amalfi
2019. szeptember 9.

Az elmúlt időszakban leragadtam a nálam jól bevált illatoknál. Nem nyitottam újabbak felé, mert így is volt miből válogatnom. Csere útján jutottam kíváncsiságból egy kis mennyiséghez. Milyen jó, ha az ember lánya kíváncsi! Ilyen finom illattal ritkán hoz össze a sors. Egy bölcsességfog műtét után kaptam kézhez.Jobban hatott, mint a Cataflam. :) Rajtam leginkább a szegfűszeg, vanília és a tömjén dominál. Régebben a tömjén zavart, de itt a többi összetevővel remek harmóniában működik. Erőteljes, de nem tolakodó illat. Egész nap érzem én is, nem csak a környezetem. Szerencsére elég belőle egy pici, így még sokáig élvezhetem a "társaságát". Ha elfogy, akkor pedig pótolom kis mennyiségben, mert az ára brutális.Ha különleges illatra vágytok, jó szívvel ajánlom.

Chloé L'Eau de Chloé

Chloé L'Eau de Chloé
2018. február 24.

Nálam egy illat akkor tökéletes, ha kifújástól lecsengésig élvezem minden pillanatát. Ez a kis szépség órákon át el tud varázsolni. Edt léttére rajtam tartós, friss, üde "zöld" illat. Egyre kevesebb helyen lehet találkozni vele. Aki szereti spájzoljon, mert szerintem hamarosan eltűnik a palettáról! Tőlem csillagos ötöst kap, de ha lehetne, akkor többet adnék.Nagyon-nagyon nagy imádás.