Jalapeno

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Collagen Cocktail Anti-Aging Arcápoló Komplex

Collagen Cocktail Anti-Aging Arcápoló Komplex
2018. szeptember 1.

Egyszerűen szuper a krém! Az első tégely után hármat rendeltünk családilag. Tényleg 15 percen belül feszes lesz tőle a bőr! Elképesztően látványos a hatása. Szemkörnyékre is használjuk. Semmilyen irritációt nem okoz.
Bárkinek szívesen ajánlom a terméket, nem fog csalódni. Eddig Ahava krémeket használtam, de ez simán felveszi velük a versenyt, sőt...!! Iratkozzatok fel VIP tagnak. Én így kaptam 30%- os kedvezményt. Ilyen biztosan nincs gyakran, évente 1-2×, de előbb-utóbb küldik a hírlevélben.

MosóMami Eco-Z Q10 + Argan Oil Testápoló

MosóMami Eco-Z Q10 + Argan Oil Testápoló
2018. szeptember 1.

Hatalmas csalódás! Senki meg ne vegye, maximum ha csak a kezére akarja használni pakolásként éjszakára, majd cérnakesztyűt vesz fel. Arra jó. Kis mennyiséget használva is eszméletlenül zsíros. A bőr nem tudja felszívni órák múlva sem. Amihez hozzáérsz (ruha, kanapé kárpit, tablet tok stb.) zsíros lesz! Borzasztó!! Ki kéne vonni a forgalomból!!!
Számtalan testápolót kipróbáltam már. Ha ez a natúr termék, akkor maradok a kemikáliásnál, de tudjam használni, mert ez még arra sem jó. Ha vkinek kontakt ekcémás a keze, akkor Ok.