janka.s

Regisztráció dátuma: 2013. július 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. július 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

b.tan Love At First Tan (Violet) Önbarnító Hab

b.tan Love At First Tan (Violet) Önbarnító Hab
2020. augusztus 4.

Naggggyon szeretem! A legjobb önbarnító amihez eddig szerencsém volt (köszi érte wishes-nek! ❤️)
Igazából pont annyi előkészületet igényel, mint akármelyik: radírozás, előhidratálás. Az applikátoros kesztyű mindenképp kell hozzá, mert ez egy hab állagú, gyorsan száradó dolog, puszta kézzel nekiesni öngyilkosság. :-D
(Tipp amit olvastam: ha nincs kéznél a kesztyű, elméletileg egy bolyhos zoknival is hasonló eredményt lehet elérni, persze olyat érdemes erre feláldozni amit már nem hordanánk. Én azért az applikátorra esküszöm, bár a zoknis is bejött SOS-be amikor nem volt más ;-)
Nagyon fehér bőröm van, ezzel abszolút természetes, mégis látványos hatást lehet elérni. Mindenki agyondícsért, hogy milyen jól lebarnultam, furcsán néztek miután megjegyeztem, hogy köszi, de flakonból van :-D Árban tök oké, ha azt veszem, hogy egy St. Tropez/Vita Liberata-t is utolér hatásban.

Dove Anti-Stress Micellás Tusfürdő

Dove Anti-Stress Micellás Tusfürdő
2019. április 13.

Technikai kérdés: csak szerintem van enyhén tempolmi tömjén szaga? :-D
Nem tudom mennyire micellás, nem tudom mennyire szedi össze az összes koszt s csúnya dolgot a bőrömről, de mellette szólt, hogy no SLS meg szulfátok, szóval gondoltam egy merészet, hogy talán ettől nem fogom véresre vakarni a száraz bőröm fürdés után. Jelentem bevált. Nem mondom, hogy hidratál, de valóban nem szárít. Nekem perverz módon még az illata is tetszik, (mondom rajtam olyan, mintha James Heeley Cardinal-jában pancsolnék).

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. április 13.

Felültem a hype- vonatra, nem tagadom, de most az egyszer megérte. :-D Notórius fényvédőkihagyó vagyok, mert mindegyiket soknak éreztem eddig nappalra smink alá (kivéve egy Etude House-t, de az meg száz év amire megjön Koreából), de hát fehér bőr meg minden, nem mehet ez így tovább.
01 - Natural, félfakó tavaszi bőrömre ideális, nyáron jöhet majd a light árnyalat. Kombinált/zsíros bőrre szerintem pöpec, szuper púderes finise van, de amúgy én tolok még rá egy kis por alapozót, csak a korrekció kedvéért. A faktorszám magáért beszél, szépen terül - bár tény, hogy folyós - nem szárít, nem emeli ki a pórusokat. Én szivaccsal/kézzel is teljesen jól fel tudom vinni. Egy szó mint száz, éljen soká a núdtáccs!

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ