janka.s

Regisztráció dátuma: 2013. július 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Dove Anti-Stress Micellás Tusfürdő

Dove Anti-Stress Micellás Tusfürdő
2019. április 13.

Technikai kérdés: csak szerintem van enyhén tempolmi tömjén szaga? :-D
Nem tudom mennyire micellás, nem tudom mennyire szedi össze az összes koszt s csúnya dolgot a bőrömről, de mellette szólt, hogy no SLS meg szulfátok, szóval gondoltam egy merészet, hogy talán ettől nem fogom véresre vakarni a száraz bőröm fürdés után. Jelentem bevált. Nem mondom, hogy hidratál, de valóban nem szárít. Nekem perverz módon még az illata is tetszik, (mondom rajtam olyan, mintha James Heeley Cardinal-jában pancsolnék).

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. április 13.

Felültem a hype- vonatra, nem tagadom, de most az egyszer megérte. :-D Notórius fényvédőkihagyó vagyok, mert mindegyiket soknak éreztem eddig nappalra smink alá (kivéve egy Etude House-t, de az meg száz év amire megjön Koreából), de hát fehér bőr meg minden, nem mehet ez így tovább.
01 - Natural, félfakó tavaszi bőrömre ideális, nyáron jöhet majd a light árnyalat. Kombinált/zsíros bőrre szerintem pöpec, szuper púderes finise van, de amúgy én tolok még rá egy kis por alapozót, csak a korrekció kedvéért. A faktorszám magáért beszél, szépen terül - bár tény, hogy folyós - nem szárít, nem emeli ki a pórusokat. Én szivaccsal/kézzel is teljesen jól fel tudom vinni. Egy szó mint száz, éljen soká a núdtáccs!

Essential Parfums The Musc

Essential Parfums The Musc
2019. január 22.

Igazi tisztaságillat számomra is. Kissé lineáris, friss, mégis puha mósusz. Mintha a mosógépből kapták volna ki az ember lányát és még jól ki is teregették volna egy napsütéses, szellős tavaszi délutánon. :-D Szóval nem kell itt semmi extrára számítani, faék egyszerűségű illat ez, de őszintén megvallom én szeretem néhanapján az ilyeneket (is). Ár-érték arányban amúgy teljesen rendben van, főleg így niche vonalon (Calice Beckerrel a háta mögött!).

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ