janka.s

Regisztráció dátuma: 2013. július 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. július 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

1 ELADÓ KRÉM

Ebelin Mikroszálas Arctisztító Kesztyű

Ebelin Mikroszálas Arctisztító Kesztyű
2021. május 21.

Ebből már van vagy 5 db-om. Nagyon szeretem sminklemosáshoz használni, mert makulátlanul leviszi még a legmegátalkodottabb szempillaspirált is. Ami plusz pont, hogy dörzsölgetni sem kell vele túl erősen a bőrt (hálaégnek), anélkül is hatékony. Én mondjuk lusta vagyok minden alkalom után egyből kimosni őket, mosózsákba gyűjtöm, aztán amikor összegyűlik egy kisebb "adag" a többi arctörlő kendőmmel együtt mosom a Balea illatmentes fertőtlenítő öblítőjével.

Organic Shop Édes Mandula Testradír

Organic Shop Édes Mandula Testradír
2021. május 21.

Same here. Nagyon szeretem a márka kávés/málnás/papayás radírjait, gondoltam teszek egy próbát ezzel az illattal is. Hát nem kellett volna. Teljesen más az állaga, mint a többinek, nagyon nyúlós és furcsa. Fele annyira sem radíroz, mint a társai, kb. mint egy ilyen mikrogyöngyös kamubőrradír tusfürdő. Kicsit csalódott vagyok, mert igazából így nem tölti be a bőrradír funkcióját, az illata meg annyira nem extra, hogy tusfürdőnek elhasználgassam mindennapra.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2021. április 28.

Milyen durva már, hogy 2014 óta nyúzom az első Tangle Teezerem és most jutott abba az állapotba, hogy már lemondok róla és jó lesz kutyát fésülgetni :-D Időközben beszereztem az Ultimate társát is, amit szerintem szintén használok vagy 3 éve már.. Fenékig érő, melírozott hajam imádja. Mással nem is fésülködnék már soha. Ha arra gondolok, hogy életem első huszonpár évében minden fésülés maga volt a rémálom, ahhoz képest ez amúgy egy konkrét megváltás. Több véleménynél olvastam, hogy töri a hajvégeket/roncsol/stb... 7 év alatt az égvilágon semmi ilyet nem okozott nálam, pedig mint írtam elég hosszú a hajam és használom vizesen/szárazon is.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ