janosilacika

Regisztráció dátuma: 2018. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve for Men

Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve for Men
2020. április 28.

Hát nem eresztem bő lére a mondanivalómat. Új kedvenc az Amara és a Wood Neroli mellett! Tökéletesen finom illat! A tartósságról annyit, hogy befújtam magamat, letoltam egy két órás edzést, szaunáztam, majd lefürödtem, és ezután órákkal még érződött. Ha neadjisten ezt is megszüntetik, mint az Amarat, átalakulok Hulk-á 😅

Yves Saint Laurent Body Kouros

Yves Saint Laurent Body Kouros
2018. január 3.

Az egyik örök szerelem marad az Eros, a Bottled No.6, a La nuit de L'homme, a Dreamer és az Ultra male mellett.
Egy végtelen erős, édes illat, tartóssága megfogalmazhatatlan, 2 nap (kipróbálva, és tusoltam is!!!)! után is érezhető. Harsány, figyelemfelhívó, tökéletes azoknak az embereknek, akik abszolút nem unalmasak, szeretnek a középpontban lenni, és nyilván azoknak, akik imádják Őt, mint én. És a legfontosabb, ez nem 1million, ebből nincs második kölyökre fújva egy fél üveggel.

10 Csillag

Bvlgari Aqua Amara for Men

Bvlgari Aqua Amara for Men
2018. január 3.

Mintát rendeltem belőle, mert sok blogon dicsérték.
Erőszakos, büdös, agresszív, undorító, gyomorforgató valami. Mondtam ezeket az első jó pár alkalommal.
Ma újra elővettem, mert megint képbe került.
Nagyon kellemes illat. Lehet, hogy finomodik a szimatom, mivel nagyon belemerültem a parfüm témába, de 180°-os fordulat! Nagyon tetszik. Tényleg egy érzelmeket kiváltó illat, vagy utálod vagy nem. nekem egyik szülte a másikat :D És szigorúan nyári illat!!!