Jansis

Regisztráció dátuma: 2019. május 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Ebelin Sminklemosó Korong Mosóhálóval

Ebelin Sminklemosó Korong Mosóhálóval
2022. január 3.

Nagyon vártam, hogy megjelenjen ilyesmi a drogériákban - nekem kifejezetten tetszik a korongok anyaga és az, hogy nagyobbak, mint az átlag kézzel készítettek. Az ára is kedvező, ajándékba is vettem.

Dermedic Linum Emolient Regeneráló Kézápoló Krém

Dermedic Linum Emolient Regeneráló Kézápoló Krém
2021. november 12.

Update: télen nagyon makacs száraz bőrűeknek érdemes kísérletezni antihisztaminnal (pl.cetirizine), hogy nem-e hideg urticaria ("hideg-allergia") áll a háttérben - esetemben csodát művelt, érdemes kipróbálni (elég biztonságos gyógyszer, alacsony dózisban (20mg/nap) is hat).

Minden évben ősztől majdnem nyárig "meghal" a kezem: ha nem kenem 10 percenként valamivel, már hámlik a szárazságtól és gyakran be is vérzik annyira felreped; a csuklómtól az ujjaim végéig. Ez az első krém, ami tényleg hosszantartóan védi és nem csak pl. fél óráig tart a hatása hanem elég csak 1x bekennem egy nap és teljesen ellenáll a hidegnek - szélnek. Zseniális.

Rene Furterer Complexe 5 Stimulating Plant Extract With Essential Oils

Rene Furterer Complexe 5 Stimulating Plant Extract With Essential Oils
2021. január 26.

Első alkalommal irritálta erősen a fejbőröm, érzékeny is maradt hajmosás után, de ez többször nem fordult elő.. Nekem bevált a citrusos illata és sok új hajam is lett, nem tudom hogy ennek köszönhetően-e mert több készítményt is használok párhuzamosan.