Janu

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Calvin Klein Eternity

Calvin Klein Eternity
2015. január 13.

Olyat tettem, amit még soha. Parfumöt rendeltem anélkül, hogy ismertem volna az illatot. De annyi sok jó véleményt olvastam róla. Mondanom sem kell, hogy alig vártam hogy megjöjjön és én kipróbálhassam. Picit féltem a csalódástól, de hát nem lehet annyira rossz az illat, ha ennyi embernek bejön. A csomagolás elegáns /megjegyzem nekem ez is fontos/, a csuklómra fújtam belőle ..... és imádom. Nagyon örülök neki, ez is kedvenc lesz. Mondom mindezt 1 órányi ismerettség után.

Eucerin Anti-Redness Bőrpír Elleni Nappali Arcápoló Fluid SPF15

Eucerin Anti-Redness Bőrpír Elleni Nappali Arcápoló Fluid SPF15
2014. március 19.

A zöld szinű változatát vettem meg ... és nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik, hogy bevált. Sok kisérletezésen vagyok túl, a nickem lehetne akár "kisérleti nyuszi" is. Valaki azt irta itt előttem, hogy kevés kell belőle, és két pumpányit már alig tud szétkenni az arcán ... nos én 5 pumpányit használok el egy alkalommal /nyaki részre és dekoltra is használom/. Bár nappali krémnek számit, én éjszakára is ezt használom, arra azonban ügyelek, hogy a szemembe ne kerüljön, arra a részre más krémet használok. Szuper jól hidratál. Amióta ezt használom szinte nem is volt kipirosodásom, bizom benne, hogy nem a véletlen műve. Smink alá tökéletes ... az igaz, hogy sminkelés előtt kb. fél órával felkenem, igy van ideje felszivódni. Tudom, hogy mindenkinek más a bőre, de aki nem próbálta, az sohasem tudja meg azt, hogy az ő bőrére ez mennyire hatékony.

Sensodyne Repair & Protect Fogkrém

Sensodyne Repair & Protect Fogkrém
2014. január 3.

Egy időben nagyon érzékeny volt az inyem, a fogaim ... a reklám hatására vásároltam meg, de nem hittem, hogy tényleg ilyen hatékony. Már az első fogmosáskor éreztem, hogy ez más mint a többi. Azóta felváltva használom más fogkrémmel, csak ajánlani tudom mindenkinek. Csodálkozva olvastam az előttem szólók negativ véleményét. Biztosan egy fogkrémről beszélünk?