Jasa

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Acure Organics Seriously Soothing Cleansing Cream

Acure Organics Seriously Soothing Cleansing Cream
2019. július 13.

Többet vártam tőle. Tény, hogy nagyon gyengéd, nem irritálja és nem szárítja a kifejezetten érzékeny bőrömet sem. Nem habzik igazán, bár ettől még lehetne jó is. De sajnos a tisztító hatása is messze elmarad a várttól. Használata után a micellás vizes vattakorongon kb a napi smink fele van ott, a szempillaspirállal nem tud mit kezdeni, csak elmaszatolja, pedig nem vízálló. 3 csillag mert nem szárít, árban is közepes. Vannak ennél sokkal jobbak is.

Nina Ricci Bella EDT

Nina Ricci Bella EDT
2019. május 23.

Imádom!!! Próbáltam a Hermes rebarbarás illatát is az nekem nagyon gyorsan elillant. Ez kb 4-6 órát bír és rajtam megmarad a rebarbarás, citrusos illata is sokáig. Utána jön a frézia és a rózsa egy kis fűszeres lecsengéssel. Az üvege is nagyon bejön, nagyon szép a kidolgozása és a színei is.

Clarins Extra-Firming Éjszakai Arcápoló Minden Bőrtípusra

Clarins Extra-Firming Éjszakai Arcápoló Minden Bőrtípusra
2019. április 20.

Sajnos 2018-ban megszüntették és új összetevőkkel hozták újra forgalomba, új csomagolásban (most barackszínű a tégely). Más illata van, nekem szokni kellett. Maga a krém is kicsit más, nekem a régi valahogy gyorsabban, jobban beszívódott. Ez hagy egy réteget felvitel után. Reggelre eltűnik, a párnán nem hagy foltot, csak kicsit úgy érzem eltömíti a pórusokat. Valószínűleg így is lehet mert a mitesszereim hamarabb telnek fel. Ugyanakkor reggelre szinte kivasalja az arcom, főleg szérummal együtt használva. Még nem tudom újra veszem-e a régi jobb volt :(